Upalna pogoda i koniec wakacji przyczyniły się do małej frekwencji podczas ostatniego, 9. turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. W niedzielę 28 sierpnia na obiekcie przy u. Korczaka gościliśmy 9 zawodników i zawodniczek, którzy dzielnie, w pocie czoła, rywalizowali na kortach.

 Rozegrany w czasie długiego weekendu VIII turniej Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym tym razem gościł nieco mniej zawodników niż wcześniej. Zabrakło m.in. tenisistów z czołówki rankingu.

Niedziela 24 lipca br. była terminem rozgrywania kolejnego turnieju w ramach Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn 2022. Były to już siódme tegoroczne zawody. Do finału na kortach w Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Korczaka dotarli tenisiści z Kętrzyna i Korsz.

Szósty turniej tegorocznego Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym nie miał szczęścia do pogody, przez co musiał być rozgrywany na raty. Nie miał również szczęścia do meczu finałowego, gdzie kontuzja wyeliminowała jednego z zawodników.

poniedziałek, 27 czerwiec 2022 18:44

Za nami kolejne turnieje w ramach GP w Tenisie Ziemnym

Napisane przez

W V turnieju GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym 2022 mężczyzn rywalizacja przebiegała nie tylko przy wysokich temperaturach pogodowych, a także meczowych. Mimo upałów gościliśmy na naszych kortach zawodników z Braniewa, Warszawy, Korsz, Lidzbarka Warmińskiego i oczywiście naszych lokalnych tenisistów. Do rywalizacji mężczyzn przystąpiło 14 zawodników, którzy o kolejne szczeble drabinki turniejowej rywalizowali w pocie czoła.

Za nami kolejne turnieje w ramach GP w Tenisie Ziemnym. Czwarty raz na kortach przy ul. Korczaka rywalizowali ze sobą mężczyźni, a drugi raz kobiety.

piątek, 10 czerwiec 2022 09:18

Za nami trzeci turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Ziemnym

Napisane przez

III turniej GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym rozegrany 29 maja 2022 r. odbywał się w zmiennych warunkach pogodowych. Przelotne deszcze nie przeszkodziły w rywalizacji i najbardziej wytrwali zawodnicy i zawodniczki dzielnie walczyli w kolejnych meczach.

15 maja 2022 r. drabinka turnieju GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym 2022 została obsadzona 16 zawodnikami i zawodniczkami. Majowa pogoda nie rozpieszcza, zawodnikom w rywalizacji  przeszkadzał dość silny wiatr. Nie obyło się też bez niespodzianek i po ciężkiej rywalizacji, pokonując po drodze dużo młodszych faworytów zwyciężył Kazimierz Kobus, tym samym przesuwając się na 1. miejsce w ogólnej klasyfikacji GP Bartoszyc.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search