czwartek, 23 marzec 2023 08:21

Strażacy zagrają o miano najlepszych na Warmii i Mazurach

Napisane przez

W czwartek 6 kwietnia br. w hali przy ul. Słowackiego rozegrane zostaną XVIII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków. Początek o godz. 8.15.

W niedzielę 2 kwietnia br. w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach rozegrany zostanie I Turniej Legia Soccer Schools o Puchar Prezesa Fundacji LSS. Początek o godz. 11.

Markus Stawiguda został zwycięzcą rozegranego w niedzielę 26 lutego br. w Bartoszycach i Bezledach turnieju Grand Prix Województwa w Futsalu.

Zapraszamy kibiców na kolejne piłkarskie wydarzenie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, które odbędzie się w niedzielę 26 lutego br.

MKS Korsze zwyciężył w piłkarskim turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Zawody z udziałem klubów IV ligi i klasy okręgowej rozegrano w niedzielę 19 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów 691. urodzin Bartoszyc.

Zmienił się harmonogram spotkań turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Bartoszyc, który w niedzielę 19 lutego br. zostanie rozegrany w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego.

Z udziałem 10 drużyn w niedzielę 19 lutego br. rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Odbędzie się on w ramach obchodów 691. urodzin miasta.

Porażka w ostatnim meczu nie przeszkodziła Dzikim Kotom wygrać Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. To ich pierwszy triumf w tych rozgrywkach.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search