Aktualności

Wiemy już, które drużyny zagrają w finale Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

Poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia w Bartoszyckiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2022/2023.

czwartek, 23 marzec 2023 08:21

Strażacy zagrają o miano najlepszych na Warmii i Mazurach

Napisane przez

W czwartek 6 kwietnia br. w hali przy ul. Słowackiego rozegrane zostaną XVIII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków. Początek o godz. 8.15.

Wiadomo już, kto zagra w finale Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej w kategorii mężczyzn. Drugim finalistą został Team Cresovia Górowo Iławeckie.

Zapadły już ostatnie rozstrzygnięcia w Bartoszyckiej Lidze Piłki Siatkowej Kobiet. Tym samym poznaliśmy drużyny, które powalczą w półfinałach play off.

W niedzielę 2 kwietnia br. w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach rozegrany zostanie I Turniej Legia Soccer Schools o Puchar Prezesa Fundacji LSS. Początek o godz. 11.

Nazwiska medalistów olimpijskich, wyniki i rekordy masz w małym paluszku? Chcesz sprawdzić swoją sportową wiedzę? Mamy więc dla Ciebie propozycję - zgłoś się do VI Bartoszyckiego Konkursu Wiedzy o Sporcie.

Trwają rozgrywki kobiet i mężczyzn w ramach Bartoszyckich Lig Piłki Siatkowej. Panie kończą rundę zasadniczą, panowie grają już play offy.

Znamy pierwsze rozstrzygnięcia w Bartoszyckiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn.

Mieszkańcy Bartoszyc licznie wzięli udział w XI Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który w niedzielę 5 marca br. odbył się na terenie przy Jeziorku Miejskim.

poniedziałek, 27 luty 2023 14:34

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji biegu Tropem Wilczym

Napisane przez

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza do udziału w XI edycji biegu Tropem Wilczym.

Markus Stawiguda został zwycięzcą rozegranego w niedzielę 26 lutego br. w Bartoszycach i Bezledach turnieju Grand Prix Województwa w Futsalu.

W Bartoszyckiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn zakończyła się runda zasadnicza.

Zapraszamy kibiców na kolejne piłkarskie wydarzenie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, które odbędzie się w niedzielę 26 lutego br.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search