Rozegrano 13. i 14. kolejkę Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
22.01.2018.

      W miniony weekend na hali bartoszyckiego "Mechaniaka" rozegrano 13. i 14. kolejkę Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. O ostatecznym układzie tabeli zadecyduje ostatnia kolejka. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.


TERMINARZ ROZGRYWEK - kliknij, aby zobaczyć!



20.01.2018. /13 kolejka/

• WKS - TEAM SG 10:2 (5:1)
Bramki:  Tomasz  Ładosz  (6,31) Damian Oszlis (9,12,17,22,35) Bartłomiej Budny (10) Piotr Dąbrowski (33) Patryk Czajkowski (40 samobójcza) – Patryk Czajkowski (13) Piotr Zarada (23)

• TOLKO – FOR FUN 4:9 (3:4)
 Bramki: Paweł Rydel (12) Kacper Tymcio (14,15,37) – Dawid Popławski (1,9) Konrad Obrębski (6,34) Jakub Suchocki (10,22,26,27) Kacper Gotowt (39)

• SERWIS OGUMIENIA – MANIAKI TUBEKI 5:3 (2:2)
Bramki: Bogdan Maciulewicz (2,13) Mateusz Lizio (29) Krzysztof Jagielski (38) Adam Bichuń (40) – Marcel Wiłkojć (16,36) Hubert Leszczenko (19)

• DZIKIE KOTY – JUNIOR BEZLEDY 13:4 (8:2)
Bramki: Kamil Kozera (2,28) Mateusz Rodak (4,22,26) Jakub Romańczyk (6,7,17) Łukasz Małolepszy ( 8,9) Krzysztof Kudlicki (20,24,25)  - Sebastian Kuźniak (14) Szymon Czapla (16,40) Karol Snopkowski (40)

• WM - GLASS – 20 BBZ 5:9 (2:4)
Bramki: Rafał Malicki (13,17,26,31,38) – Sławomir Mycio (6,16) Łukasz Pawłowski (10,17,30,40) Łukasz Boras (25) Łukasz Pisarzewski (38,40)

• POGRANICZE GAAJ WOJCIECHY – ŁYNA SĘPOPOL 2:3 (2:0)
Bramki:  Robert Nyga (6) Adam Burnat (12) – Mariusz Gąsiorwoski (22,35) Damian Gigielewicz (28)

• MAR – VOL – DELUX 1:6 (1:2)
Bramki: Adrian Włodarczyk (13) – Tomasz Deluga (7) Radosław szewczyk (20) Krzysztof Boras (29) Przemysław mazurek (32) Grzegorz Jarema (34) Tomasz Konieczek (39)

• BATEK – SC ZGODA 0:3 (0:0)
Bramki: Przemysław Mikulak (26,38) Maciej Szczygielski(40)

21.01.2018. /14 kolejka/

• TEAM SG – SC ZGODA 1:20 (1:9)
Bramki:  Grzegorz Perlejewski (16) – Kamil Krupiński (1,11,13,19,24,39) Marcin Własiuk (8,29,30) Piotr Kowalski (10,31,37) Daniel Drzewnicki (15,35,40) Błażej Jodko (18) Dacjusz Tucholski (20,28) Kamil Czupajło (23) Paweł Gajkowski (34)

• ŁYNA SĘPOPOL – MAR – VOL 5:0 wo
 
• 20 BBZ – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 9:2 (2:0)
Bramki: Łukasz Pisarzewski (12) Łukasz Pawłowski (19,33,36,39) Radosław Łajkowski (12) Łukasz Boras (24,27) Sławomir Mycio (32) – Robert Piecewicz (25) Adam Burnat (39)

• JUNIOR BEZLEDY – WM – GLASS 14:4 (8:2)
Bramki: Sebastian Kuźniak (7) Szymon Czapla (8,9,14,15,16,25,32,35,36) Krzysztof Sawczuk (13) Karol Snopkowski (20) Dominik Bejnar (23) Kamil Paszkowski  (28) – Adrian Truszkowski (2,40) Marcin Kwieciński (11) Paweł Lipiejko (31)

• FOR FUN – SERWIS OGUMIENIA 3:3 (0:2)
Bramki: Jakub Suchocki (30,36) Dawid Popławski (35) – Andrzej Sofczyński (5) Bogdan Maciulewicz (6) Mariusz Starosta (23)

• WKS – TOLKO 7:4 (4:2)
Bramki:  Bartłomiej Budny (2,18,19,25,40) Piotr Dąbkowski (17,35) – Patryk Rydel  (10) Kacper Tymcio (22,28) Paweł Rydel
Czerwona kartka; Patryk Rydel, Kacper Tymcio (TOLKO) nie zagrają w ostatniej kolejce

• DELUX – BATEK 1:2 (0:2)
Bramki: Tomasz Deluga (34) – Dawid Kuzia (12) Jacek Brynkiewicz (14)
Czerwona kartka; Tomasz Konieczek (DELUX) na zagra w ostatniej kolejce

• MANIAKI TUBEKI – DZIKIE KOTY 6:5(2:2)
Bramki: Hubert Leszczenko (19,19,35) Marcel Wiłkojć  (25,37) Tymoteusz Tymcio (32) – Krzysztof Kudlicki (14,15,36) Mateusz Rodak (31) Jakub Figat (35)

Tabela po 14 kolejkach

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

1

DELUX

14

39

13

0

1

110:30

2

SC ZGODA

14

37

12

1

1

88:28

3

BATEK

14

36

12

0

2

86:35

4

ŁYNA SĘPOPOL

14

36

12

0

2

76:29

5

20 BBZ

14

30

10

0

4

116:54

6

MAR - VOL

14

25

8

1

5

96:47

7

MANIAKI TUBEKI

14

21

7

0

7

74:67

8

WM - GLASS

14

20

6

2

6

83:74

9

SERWIS OGUMIENIA

14

19

6

1

7

68:64

10

DZIKIE KOTY

14

18

6

0

8

83:59

11

FOR FUN

14

14

4

2

8

57:76

12

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

14

13

4

1

9

57:77

13

WKS

14

12

4

0

10

56:115

14

JUNIOR BEZLEDY

14

6

2

0

12

63:123

15

TOLKO

14

3

1

0

13

58:131

16

TEAM SG

14

3

1

0

13

37:196


Klasyfikacja strzelców:
Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 59
Rafał Malicki (WM-GLASS) 42
Szymon Czapla (JUNIOR BEZLEDY) 29
Kamil Krupiński (SC ZGODA) 29
Krzysztof Kudlicki (DZIKIE KOTY) 23
Grzegorz Perlejewski (TEAM  SG) 23
Michał Kurywczak (MAR – VOL) 22
Przemysław Mazurek (DELUX) 22
Kamil Szajda (DELUX) 21

PUCHAR  FAIR  PLAY

Lp.

Zespół

Punkty

1

TEAM SG

22

2

WM - GLASS

40

3

FOR FUN

49

4

JUNIOR BEZLEDY

51

 

ŁYNA SĘPOPOL

51

6

SC ZGODA

52

7

MANIAKI TUBEKI

53

8

WKS

63

9

BATEK

64

10

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

72

11

TOLKO

73

12

MAR - VOL

77

13

DELUX

91

14

SERWIS OGUMIENIA

93

15

20 BBZ

90

16

DZIKIE KOTY

97

 

Punktacja:

1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/

2 pkt. – upomnienie 1 minutowe

5 pkt. – żółta kartka

8 pkt. – czerwona kartka

10 pkt. – walkower






 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji