- Halowe Mistrzostwa Powiatu po 12. kolejkach

Halowe Mistrzostwa Powiatu po 12. kolejkach
15.01.2018.

       Za nami 12. kolejka Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. W najciekawych spotkaniu kolejki ekipa Delux pokonała WM Glass umacniając się na pozycji lidera tabeli. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktuale tabele rozgrywek.



TERMINARZ ROZGRYWEK - kliknij, aby zobaczyć!





13.01.2018. /11 kolejka/

• FOR FUN - TEAM SG 3:4 (0:2)
Bramki:  Kacper Gotowt (29,37) Jakub Kaliczyński (35) – Patryk Olszewski (5,15) Grzegorz Perlejewski (21) Łukasz Lis (36)

• POGRANICZE GAJ WOJCIECHY – SC ZGODA 0:3 (0:1)
 Bramki: Kamil Krupiński (5,40) Przemysław Mikulak (37)

• WKS – MANIAKI TUBEKI 1:15 (0:6)
Bramki: Przemysław Ładosz (31) – Patryk Maćkowiak (5,17) Marcek Wiłkojć (6,22,25,33,38,38) Tymoteusz Tomasik (7) Dawid Maćkowiak (14,36,38,39) Mateusz Bruj (20) Kacper Ładosz (23 samobójcza)

• TOLKO – JUNIOR BEZLEDY 10:6 (3:3)
Bramki: Kacper Tymcio (3,4,23,32) Łukasz Mucha (12,29,38) Mateusz Archacki (34,36) Paweł Rydel  (39) – Karol Snopkowski (5( Dominik Bejnar (13) Szymon Czapla (17,27,30) Jakub Mikusek (25)

• SERWIS OGUMIENIA – 20 BBZ 2:7 (1:3)
Bramki: Mateusz Lizio (11) Jacek Jagielski (36) – Sławomir Mycio (4) Radosław Łajkowski (9,26,33) Łukasz Pawłowski (18,27) Robert Żyźniewski (23)

• DZIKIE KOTY – ŁYNA SĘPOPOL 4:6 (1:1)
Bramki:  Kamil Figat (7) Krzysztof Kudlicki (26,37) Kamil Kozera (40) – Dominik Kryłowicz (15) Damian Gigielewicz (21,31,38) Rafał Solecki (25) Szymon Lemański (35)

• WM – GLASS – DELUX 2:4 (1.1)
Bramki: Tomasz Bobrowski (13,33) – Przemysław Mikulak (14) Tomasz Konieczek (23) Mateusz Łażewski  (24) Kamil szajda (24)

• MAR – VOL – BATEK 3:5 (2:2)
Bramki: Michał Kurywczak (3,7,33) – Dawid Kuzia (4) Marcin Stankiewicz (5) Adrian Błudnicki 30,31) Paweł Branicki (39)

13.01.2018. /12 kolejka/

• TEAM SG – BATEK  2:15 (0:7)
Bramki:  Grzegorz Perlejewski (35,40) – Robert Murawski (4,17) Mateusz Brzęk (13,18) Dawid Kuzia (16,25,26,28) Łukasz Piotrowski (16,32)  Marcin Stankiewicz (18,30,38,40) Krystian Bartoś (37) 

• 20 BBZ – DZIKIE KOTY 4:1 (1:1)
 Bramki: Łukasz Boras (8,24) Łukasz Pawłowski (24) Łukasz Pisarzewski (36) – Jakub Figat (2)

• JUNIOR BEZLEDY – SERWIS OGUMIENIA 0:8 (0:3)
Bramki: Mateusz Lizio (2,33,39) Marusz Starosta (12,19,28) Krzysztof Jagielski (36) Jacek Jagielski (37)

• MANIAKI TUBEKI – TOLKO 10:8 (5:3)
Bramki: Hubert Leszczenko (3) Marcel Wiłkojć  Robert Kapturski (5 samobójcza) (7,23,31)Dawid Maćkowiak (13,26,32,37)Tomasz pograniczny (17) – Mateusz Archacki (6,20) Kacper Tymcio (10,33) Blake Everaldo (30,26,38,40)

• ŁYNA SĘPOPOL – WM – GLASS 6:1 (5:1)
Bramki: Mariusz Gąsiorowski (1) Mateusz Orłowski (3) Rafał Solecki(5) Damian Gigielewicz (10,30) Dominik Kryłowicz (16) – Rafał Malicki (20)

• FOR FUN – WKS 8:4 (2:2)
Bramki:  Jakub Suchocki (12,15,23,29,32,33) Karol Trochimiuk (30) Jakub Kaliczyński (39) – Tomasz Ładosz (2) Przemysław ładosz (6,31,40)

• SC ZGODA – MAR – VOL 4:3 (1:2)
Bramki: Kamil Krupiński (17,39) Przemysław Mikulak (26) Marcin Własiuk (33) – Patryk Pęcak (4) Marek Milczarek (11) Adrian Włodarczyk (28)

• DELUX – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 12:2 (5:0)
Bramki: Przemysław Mazurek (5,12,34) Kamil Szajda (10,18,28,30)Grzegorz Jarema (16) Krzysztof Boras (21,39) Mateusz Łażewski (26) Tomasz Deluga (40) – Robert Piecewicz 33) Paweł Piechota (38)

Aktualna tabela rozgrywek

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Z

R

P

Bramki

1

DELUX

12

36

12

0

0

103:27

2

BATEK

12

33

11

0

1

84:31

3

SC ZGODA

12

31

10

1

1

65:27

4

ŁYNA SĘPOPOL

12

30

10

0

2

68:27

5

MAR - VOL

12

25

8

1

3

95:36

6

20 BBZ

12

24

8

0

4

98:47

7

WM - GLASS

12

20

6

2

4

74:51

8

MANIAKI TUBEKI

12

18

6

0

6

65:57

9

DZIKIE KOTY

12

15

5

0

6

65:50

10

SERWIS OGUMIENIA

12

15

5

0

7

60:58

11

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

12

13

4

1

7

53:65

12

FOR FUN

12

10

3

1

8

45:69

13

WKS

12

6

2

0

10

39:109

14

TOLKO

12

3

1

0

11

50:115

15

JUNIOR BEZLEDY

12

3

1

0

11

45:106

16

TEAM SG

12

3

1

0

11

34:166



Klasyfikacja strzelców:
Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 51
Rafał Malicki (WM - GLASS) 37
Kamil Krupiński (SC ZGODA) 23
Michał Kurywczak (MAR - VOL) 22
Grzegorz Perlejewski (TEAM  SG)    22
Przemysław Mazurek (DELUX) 21
Kamil Szajda (DELUX) 21

Puchar Fair Play
 

Zespół

Punkty

1

TEAM SG

19

2

WM - GLASS

39

3

FOR FUN

40

4

JUNIOR BEZLEDY

41

5

SC ZGODA

43

 

MANIAKI TUBEKI

43

7

TOLKO

44

8

ŁYNA SĘPOPOL

50

9

WKS

56

10

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

57

11

BATEK

61

12

SERWIS OGUMIENIA

62

13

MAR - VOL

65

14

DELUX

73

15

DZIKIE KOTY

79

16

20 BBZ

84

 

Punktacja:
1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower
 
25.04.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema

10.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema

16.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

01.06.2018 godz. 17:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 10:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 12:00
IV Sportowy Piknik Bajkowy z okazji Dnia Dziecka /Centrum Sportowe ul. Korczaka/

02.06.2018 godz. 16:00
Mecz w Tenisie Ziemnym  o Puchar Dyrektora BOSiR  Bartoszyce – Lidzbark Warmiński/Centrum Sportowe ul. Korczaka/

03.06.2018 godz. 9.00 - 
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji