- Za nami 10 . kolejka Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN

Za nami 10 . kolejka Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
02.01.2018.

     W mionionym tygodniu rozwegrano kolejke spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Po dziesięciu kolejkach na czele tabeli prowadzi drużyna DELUX. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualne tabele.





27/28.12.2017. /9 kolejka/
 
• TEAM SG – SERWIS OGUMIENIA 4:12 (1:8)
Bramki:  Kamil Czajkowski (9) GrzegorzPerlejewski (24,40) Jakub Lemański (37) – Mateusz Lizio (3,34) Bogdan Maciulewicz (6,10) Mariusz Starosta (9,20,28) Łukasz Zych (14) Krzysztof Jagielski (18,19,30) Jacek Jagielski  (40)

• DZIKIE KOTY – TOLKO 14:3 (6:1)
Bramki: Kamil Kozera (2,25) Hubert Lis (3,5)Mateusz Rodak(15) Jakub Romańczyk (16,21,24,37,39) Jakub Figat (17) Łukasz Małolepszy (25) Krzysztof Kudlicki (32,33) – Kacper Tymcio (13,26) Grzegorz Mateusiak (35)

• WM – GLASS – WKS 6:3 (3:2)
Bramki: Rafał Malicki (4,23,35) Adrian Truszkowski (18,22) – Tomasz Ładosz (5) Piotr Dąbkowski (9) Kacper Ładosz (27)

• POGRANICZE GAJ WOJCIECHY – FOR FUN 5:5 (1:2)
Bramki: Adam Burnat (17) Michał Biedulski (30,37,38) Adam Galiński (39) – Konrad Obrębski (8,35) Dawid Popławski (8,30) Jakub Kaliczyński (40)

• MAR – VOL – MANIAKI TUBEKI 6:1 (3:0)
Bramki: Patryk Pęcak (1,19,20,33) Adrian Włodarczyk (30) Remigiusz Osiński (35) – Hubert Leszczenko (25)

• BATEK – JUNIOR BEZLEDY 7:2 (3:0)
Bramki:  Marcin Stankiewicz (5,26) Jacek Brynkiewicz (8)Dawid Kuzia (15) Robert Murawski (31,33,38) – Karol Snopkowski (21,29)

• SC ZGODA – 20 BBZ 8:2 (2:2)
Bramki: Maciej Szczygie(L)ski (14) Przemysław Mikulak (16) Dacjusz Tucholski (24,31) Kamil Krupiński (27,38) PiotrKowalski (32) Marcin Własiuk (40) – Łukasz Pawłowski (9) Łukasz Pisarzewski (20)

• DELUX – ŁYNA SĘPOPOL 3:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Boras (24) Mateusz łażewski (32) Tomasz Konieczek (38) – Mariusz Gąsiorowski (18)

30.12.2017. /10 kolejka/

• TEAM SG – MAR – VOL 1:21(1:8)
Bramki:  Grzegorz Perlejewski (11) – Marek Milczarek (2) Remigiusz Osiński (4,27,30) Ernest Tucholski (6,20) Kamil Brzostek (9,10,16,23,24,30,36,39) Patryk Rodak(20,21,40) Patryk Czajkowski  ( 22 samobójcza) Adrian Włodarczyk (31,38,39)

• BATEK – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 5:3 (3:1)
Bramki: Robert Murawski (12,16) Piotr Cierpicki (18,28) Krystian Bartoś (29) – Paweł Kępkowicz (17) Adam Burnat (22) Adam Galiński (25)

• SC ZGODA – WM – GLASS 3:3 (0:3)
Bramki: Kamil Krupiński (25) Daniel Rzewnicki (32) Paweł Gajkowski (34) – Adrian Truszkowski (4) Rafał malicki (14,16)

• DELUX – DZIKIE KOTY 3:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Boras (14) Kamil Szajda (21) Przemysław Mazurek (23) – Krzysztof Kudlicki (10) Jakub Figat (34)

• JUNIOR BEZLEDY – WKS 5:6 (3:0)
Bramki: Piotr Dąbkowski (samobójcza 6) Karol Snopkowski (10) Szymon Czapla (18,30,37) -  Piotr Dąbkowski (24,39) Tomasz Ładosz (27,39) DamianOszlis (33) Kacper Ładosz (40)

• ŁYNA SĘPOPOL – SERWIS OGUMIENIA 8:5 (2:3)
Bramki:  Adam Bichuń (samobójcza 12) Szymon Lemański (15,35) Damian Gigielewicz (23,32) Rafał Solecki (34,38,40) – Mariusz Starosta (5) Jacek Jagielski  (20,28) Krzysztof Jagielski (20,39)

• 20 BBZ – TOLKO 14:4 (7:0)
Bramki: Łukasz Pawłowski (1,4,6,17,19,20,24,26,34) Łukasz Boras (37,38,40) Radosław Łajkowski (40) – Paweł Rydel (23) Kacper Tymcio (23) Radosław Łajkowski (samobójcza 25) Grzegorz Mateusiak (28)

• MANIAKI TUBEKI – FOR FUN 5:3 (3:1)
Bramki: Mateusz Bruj (8) Patryk Maćkowiak (10) Hubert Leszczenko (14,23,25) – Konrad Obrębski (3,22) Kacper Gotowt (28)

Tabela po 10 kolejkach

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

1.

DELUX

10

30

10

0

0

87:23

2.

BATEK

10

27

9

0

1

64:26

3.

MAR - VOL

10

25

8

1

1

89:28

4.

SC ZGODA

10

25

8

1

1

58:24

5.

ŁYNA SĘPOPOL

10

24

8

0

2

56:22

6.

WM - GLASS

10

20

6

2

2

71:41

7.

20 BBZ

10

18

6

0

4

87:44

8.

DZIKIE KOTY

10

15

5

0

5

60:40

9.

POGRANICZE
GAJ WOJCIECHY

10

13

4

1

5

51:50

10.

SERWIS OGUMIENIA

10

12

4

0

6

50:51

11.

MANIAKI TUBEKI

10

12

4

0

6

40:48

12.

FOR FUN

10

7

2

1

7

34:61

13.

WKS

10

6

2

0

8

34:86

14.

JUNIOR BEZLEDY

10

3

1

0

9

39:88

15.

TOLKO

10

0

0

0

10

32:99

16.

TEAM SG

10

0

0

0

10

28:148

 


Klasyfikacja strzelców:

Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 48

Rafał Malicki (WM-GLASS) 36

Kamil Krupiński (SC ZGODA) 19

Michał Kurywczak (MAR-VOL) 19

Grzegorz Perlejewski (TEAM SG) 19

Przemysław Mazurek (DELUX) 17

Kamil Brzostek (MAR-VOL) 16

Kamil Szajda (DELUX) 16

 

 

Puchar FAIR PLAY

Lp.

Zespół

Pkt.

1

TEAM SG

16

2

WM - GLASS

34

3

FOR FUN

37

4

SC ZGODA

38

 

JUNIOR BEZLEDY

38

6

MANIAKI TUBEKI

39

7

TOLKO

41

8

MAR - VOL

43

9

ŁYNA SĘPOPOL

45

10

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

46

11

BATEK

47

12

WKS

54

13

SERWIS OGUMIENIA

57

14

DELUX

64

15

DZIKIE KOTY

65

16

20 BBZ

77

 

Punktacja:

1 pkt. – faul / zliczany do rzutu karnego/

2 pkt. – upomnienie 1 minutowe

5 pkt. – żółta kartka

8 pkt. – czerwona kartka

10 pkt. – walkower

 
11.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /6 kolejka/ Orlik ul. Bema
14.04.2018 godz. 10.00
IX Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Bartoszyc /SP 7 – Gim 2/
18.04.2018 godz. 18.00
Finał III Konkursu Wiedzy o Sporcie na żywo w TVK  Bart - Sat
19.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /7 kolejka/ Orlik ul. Bema
25.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema
09.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema
16.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji