Delux liderem Halowych Mistrzostw w Futsalu im. Stefana Pszczoły
19.12.2017.

     W miniony weekend w hali bartoszyckiego "mechaniaka" rozegrano 7 i 8 kolejkę halowych mistrzostw XVIII Mistrzostw Bartoszyce w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę rozgrywek.



16.12.2017. /7 kolejka/

• FOR FUN – MAR – VOL 0:10 (0:5)
Bramki:  Michał Kurywczak ( 4` 6` 39`) Adrian Włodarczyk  (5` 22` 34`) Kamil Brzostek  (8` 36`) Michał Sokół  (11`) Ernest Tucholski (26` )

• SERWIS OGUMIENIA – DZIKIE KOTY 3:6 (2:2)
 Bramki: Krzysztof Jagielski  (5`) Bogdan Maciulewicz (17`) Mateusz Lizio (22`) - Jakub Romańmczyk (6` )Jakub Figat (15`) Krzysztof Kudlicki  (30` 31` 32` ) Kamil Kozera (33`)

• WKS – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 8:3 (5:0)
Bramki: Damian Oszlis (13` 37`) Tomasz ładosz (15` 20`) Bartłomiej Budny (18` 19` 27`) Mirosław Ładosz (35`) - Michał Biedulski (25`) Rafał gwiazda (30`) Paweł Kępkowicz (33`)

• MANIAKI TUBEKI – BATEK 2:7 (2:1)
Bramki: Piotr Łykowski (31`) Marcel Wiłkojć  (13`) -  Adrian Błudnicki (10` 27` 39`) Marcin Stankiewicz (28` 30`)  Dawid Kuzia (31` 32`)

• ŁYNA SĘPOPOL – TEAM SG 7:2 (3:2)
Bramki: Damian Gigielewicz (14`) Mariusz Gąsiorowski  (17` 28` 34`) Szymon Rentkowski (20` 35`) Rafał Solecki (36`) – Grzegorz Perlejewski (9` 19`)

• 20 BBZ – DELUX 3:5 (0:2)
Bramki:  Łukasz Pawłowski (29` 34`) Łukasz Pisarzewski (37`) – Kamil Szajda (14` 36`) Tomasz Konieczek (20`) Krzysztof Boras (28`) Przemysław Mazurek (31`)

• JUNIOR BEZLEDY – SC ZGODA 3:6 (1:3)
Bramki: Michał Grzywnowicz (10`) Kamil Paszkowski (22` 28`) – Paweł Gajkowski (7` 32`) Dacjusz Tucholski (18` 35`) Przemysław Mikulak (19` 26`)

• TOLKO – WM – GLASS 5:8 (3:2)
Bramki: Kacper Tymcio (1` 4`) Mateusz Archacki (19`) Łukasz Mucha (24` 35`) – Rafał Malicki (1` 32` 33`) Adrian Truszkowski (20` 30`) Kamil Warda (29` 34`) Wiesław Kurach (40`)

17.12.2017. /8 kolejka/ 

• FOR FUN – JUNIOR BEZLEDY 12:5 (4:1)
Bramki: Kacper Gotowt (2` 5` 24` 33`) Karol Trochimiuk (4` 15`) Jakub Suchocki (25` 40`) Kanrad Obrębski ( 26` 27`) Dminik Bejnar (35` samobójcza) – Szymon  Czapla (7` 21` 37`) Kamil Paszkowski (21`) Jakub Budny (39`)

• WKS – 20 BBZ 5:12 (3:6)
Bramki:  Bartłomiej Budny (17` 19` 25` 30`) Mirosław Ładosz (20`) – Łukasz Pawłowski (6` 8` 21` 27` 33` 35` 40`) Mariusz Jakóbczyk (7`) Łukasz Fiedorowicz (8`) Łukasz Boras (14`) Sławomir Mycio (15` 29`)

• TOLKO – ŁYNA SĘPOPOL 0:6 (0:3)
Bramki: Szymon Rentkowski (2` 32`) Damian Gigielewicz (14` 37`) Rafał Solecki (19`) Mateusz Orłowski (30`)               

• SERWIS OGUMIENIA – DELUX 1:4 (1:1)
Bramki: Bogdan Maciuleiwcz (2`) – Kamil szajda (4` 28`) Krzysztof Boras (34`) Mateusz Łażewski (38`)

• POGRANICZE GAJ WOJCIECHY – MAR – VOL 0:4 (0:1)
Bramki: Michał Kurywczak (17`) Marek Milczarek (24`) Remigiusz Osiński (33`) Patryk Pęcaka (35`)

• MANIAKI TUBEKI – TEAM SG 15:2 (9:0)
Bramki: Hubert Leszczenko (3` 6` 16` 17`) Patryk Maćkowiak (7` 20` 29` 30`) Mteusz Bruj (9` 12` 25` 38`) Krzysztof Kalinowski (13`) Tymoteusz Tomasik (26` 39`) – Patryk Olszewski (33`) Piotr Zarada (36`)

• DZIKIE KOTY – SZ ZGODA 2:3 (1:1)
Bramki:  Hubert Lis (14`) Krzysztof Kudlicki (34`) – Maciej Szczygie(L)ski (18` 35`) Paweł Gajkowski  (37`)

• WM – GLASS – BATEK 4:5 (3:1)
Bramki: Rafał Malicki (2` 4` 24`) Mateusz Suchocki (13`) – Adrian Błudnicki (3` 36`) Jacek Brynkiewicz (25`) Dawid Kuzia (28` 38`)
  
Opracował: Sławomir Kirkuć



Lider tabeli - drużyna DELUX.


Tabela po 8. kolejce spotkań

Lp.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

DELUX

8

24

8

0

0

81:19

2.

ŁYNA SĘPOPOL

8

21

7

0

1

47:14

3.

BATEK

8

21

7

0

1

52:21

4.

SC ZGODA

8

21

7

0

1

47:19

5.

MAR - VOL

8

19

6

1

1

62:26

6.

WM - GLASS

8

16

5

1

2

62:35

7.

20 BBZ

8

15

5

0

3

71:32

8.

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

8

12

4

0

4

43:40

9.

DZIKIE KOTY

8

12

4

0

4

44:34

10.

SERWIS OGUMIENIA

8

9

3

0

5

33:39

11.

MANIAKI TUBEKI

8

9

3

0

5

34:39

12.

FOR FUN

8

6

2

0

6

26:51

13.

JUNIOR BEZLEDY

8

3

1

0

7

32:75

14.

WKS

8

3

1

0

7

25:75

15.

TOLKO

8

0

0

0

8

25:71

16.

TEAM SG

8

0

0

0

8

23:115


Klasyfikacja strzelców

Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 38
Rafał Malicki (WM - GLASS) 31
Michał Kurywczak (MAR - VOL) 19
Kamil Krupiński (SC ZGODA) 16
Przemysław Mazurek (DELUX) 16
Grzegorz Perlejewski (TEAM SG) 16
Tomasz Husak (DELUX) 15
Kamil Szajda (DELUX) 15

Puchar Fair Play

Lp.

Zespół

Pkt.

1

TEAM SG

12

2

FOR FUN

26

3

SC ZGODA

27

4

WM - GLASS

28

 

JUNIOR BEZLEDY

28

6

ŁYNA SĘPOPOL

30

7

TOLKO

31

8

MANIAKI TUBEKI

32

9

BATEK

35

10

MAR - VOL

36

 

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

36

12

SERWIS OGUMIENIA

37

13

WKS

40

14

DELUX

52

15

DZIKIE KOTY

57

16

20 BBZ

65


Punktacja:
1 pkt. – faul / zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower

TERMINARZ ROZGRYWEK - kliknij, aby zobaczyć!

 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji