Komunikat nr 32 z drużynowych zawodów w tenisie stołowym klas VII SP
18.12.2017.
W dniu 13.12.2017 r w sali sportowej SP 3 odbyły się drużynowe awody w tenisie stołowym klas VII SP.




WYNIKI :

> SP 3 - SP 7 3:2

1. Kozera Dominik – Tywoniuk Fabian 1:2 ( 11 : 6, 4 : 11, 9 : 11 )
2. Kucharski Dawid – Patecki Przemysław 1:2 ( 8 : 11, 11 : 7, 8 : 11 )
3. Skrzynecka Oliwia – Bryl Martyna 2:0 ( 11 : 7, 13 : 11 )
4. Kozera – Patecki 2:0 (11:6, 11:7)
5. Kucharski – Tywoniuk 2:0 (11 : 9, 11 : 8)

> SP 1 – SP 4  1:4

1. Lewandowski Piotr – Urbańczyk Jakub 1 : 2 (11:5, 3:11, 8:11)
2. Grzywnowicz Marcel – Watemborski Michał 0:2 (8:11, 11:13)
3. Lewandowska Aleksandra – Kulis Weronika 2:0 (11:8, 11:6)
4. Lewandowski – Watemborski 1:2 (11:5, 8:11, 8:11)
5. Grzywnowicz – Urbańczyk 0:2 (3:11, 3:11)

> SP 3  -  SP 1 5:0

1. Kozera – Lewandowski 2:0 (11:0, 11:5)
2. Kucharski – Grzywnowicz 2:0 (11:1, 11:6)
3. Skrzynecka – Lewandowska 2:0 (11:6, 11:7)
4. Kozera – Grzywnowicz 2:0 (11:1, 11:5)
5. Kucharski – Lewandowski 2:0 (11:3, 12:10)

> SP 4  –  SP 7 1:4

1. Urbańczyk – Tywoniuk 0:2 (6:11, 8:11)
2. Watemborski – Patecki 0:2 (6:11, 8:11)
3. Kulis – Bryl 0:2 (4:11, 4:11)
4. Urbańczyk – Patecki 2:0 (11:8, 11:9)
5. Watemborski – Tywoniuk 0:2 (7:11, 11:13)

> SP 3 – SP 4 5:0

1. Kozera – Urbańczyk 2:0 (11:2, 11:6)
2. Kucharski – Watemborski 2:0 (16:14, 11:9)
3. Skrzynecka – Kulis 2:0 (11:4, 11:8)
4. Kozera – Watemborski 2:0 (11:6, 11:3)
5. Kucharski – Urbańczyk 2:0 (11:6, 11:8)


> SP 1  -  SP 7 0:5

1. Lewandowski – Tywoniuk 0:2 (7:11, 6:11)
2. Grzywnowicz – Patecki 0:2 (4:11, 3:11)
3. Lewandowska – Bryl 0:2 (6:11, 2:11)
4. Lewandowski – Patecki 1:2 (11:9, 8:11, 8:11)
5. Grzywnowicz – Tywoniuk 0:2 (4:11, 4:11)

TABELA :

1. SP 3 - 6 pkt 13:2 stosunek partii -  5 pkt do współzaw.
2. SP 7 - 4 pkt 11:4   -//-          -  4 pkt  -//-
3. SP 4 - 2 pkt  5:10  -//-          -  3 pkt  -//-
4. SP 1 - 0 pkt  1:14  -//-          -  2 pkt  -//-


> opiekunowie poszczególnych zespołów :

  SP 3   -   mgr Marek Ignatowski
  SP 1   -   mgr Zbigniew Kuśnierz
  SP 4   -   mgr Tomasz Płonowski
  SP 7   -   mgr Irena Daćko

Zawody zostały zorganizowane przez SP 3 w Bartoszycach i BOSiR.

Zawody sędziowali: pan mgr Marek Ignatowski i pan Sławomir Murawski.

 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji