- Za nami 3 i 4 kolejka Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN

Za nami 3 i 4 kolejka Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
04.12.2017.

     W miniony weekend w hali bartoszyckiego "mechaniaka" rozegrano kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę rozgrywek.



02.12.2017. /3 kolejka/

• TEAM SG – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 5:13 (1:7)
Bramki:  Grzegorz Perlejewski (9, 31, 32, 39) PiotrKasprzak (38) – Robert Piecewicz (4, 16, 19, 37) Paweł Kępkowicz (5, 6, 35) Paweł Piechota (13) Adam Galiński (15, 26) Marcin Mieliwodzki (27, 30) Rafał Sakowski (33)

• JUNIOR BEZLEDY – MANIAKI TUBEKI 4:7 (1:4)
 Bramki: Szymon Czapla (10,31) Jakub Budny (34) Michał Grzywnowicz (35) – Marcel Wiłkojć (4, 13, 33) Mateusz Bruj (15, 17) Krzysztof Kalinowski (36, 40) 

• SC ZGODA – SERWIS OGUMIENIA 6:5 (2:2)
Bramki: Kamil Krupiński (2, 32, 40) Przemysław Mikulak (4, 22) Paweł gajkowski  (40) – Mariusz Klimaszewski (16, 30) Mariusz Starosta (20) Krzysztof Jagielski (34) Adam Bichuń (35)

• DELUX – TOLKO 11:5 (5:2)
Bramki: Tomasz Deluga (5) Tomasz Husak (7, 35, 37) Kamil Szajda  (11, 18, 34) Przemysław Mazurek (16, 31) Krzysztof Boras (25) Tomasz Konieczek (38) – Grzegorz Mateusiak (6, 40) Everaldo Blake (15, 22) Wiesław Seretny (21)

• ŁYNA SĘPOPOL – WKS 11:2 (6:0)
Bramki: Damina Gigielewicz ( 2, 31, 38) Szymon Rentkowski (6) Szymon Lemański  (8, 11, 23, 28)Mariusz Gąsiorowski (12) Rafał Solecki (19) Dominik Kryłowicz (28) – Przemysław ładosz (26) Bartłomiej Budny (29)

• MAR – VOL  –  WM – GLASS 6:6 (2:2)
Bramki:  Michał Kurywczak (14, 20, 25) KonradJóźwik (26) Kamil Brzostek (30, 35) – Rafał Malicki (1, 16, 32, 34, 40) Paweł Lipiejko (38)

• 20 BBZ – FOR FUN 10:2 (4:1)
Bramki: Łukasz Pisarzewski (10) Sławomir Mycio (11, 32) Łakasz Pawłowski (16, 27, 38, 40) Mariusz Jakóbczyk (20)  Radosław Łajkowski (33) Łukasz Fiedorowicz (40) – Konrad Obrębski  (9, 36)

• BATEK – DZIKIE KOTY 2:6 (0:2)
Bramki: PiotrCierpicki (24) MarcinStankiewicz (40) – KrzysztofKudlicki (17, 28) Jakub Figat (18, 32) Przemysław Tyryłło (26) Jacek Staszewski (37)

03.12.2017. /4 kolejka/ 

• 20 BBZ – TEAM SG 24:2 (7:1)
Bramki: Łukasz Pawłowski (3, 4, 5, 6, 9, 11, 15, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 40) Radosław Łajkowski (21) Paweł Prószyński (27, 33) Łukasz Fiedorowicz (30) Sławomir Mycio (38) – GrzegorzPerlejewski (8)  Zbigniew Tomaszewski (38)

• JUNIOR BEZLEDY – ŁYNA SĘPOPOL 3:11 (0:7)
Bramki: Szymon Czapla (28, 35) Michał Grzywnowicz (29) – Szymon Lemański (3, 4, 19) Szymon Rentkowski (6, 17, 31, 36) Mateusz Orłowski (13) Rafał Solecki (14) Mariusz Gąsiorowski (33, 34)

• MANIAKI TUBEKI – DELUX 1:9 (0:3)
Bramki: Piotr Łykowski (34) – Kamil szajda (9, 25) Przemysław Mazurek (16, 20) Tomasz Husak ( 24, 26, 30, 39)               

• FOR FUN – SC ZGODA 2:6 (2:3)
Bramki: Konrad Obrębski (15) Jędrzej Kaliczyński (17) – Kamil Krupiński (4, 8, 32, 35) Maciej Szczygielski (9, 36)

• TOLKO – MAR-VOL 3:10 (2:5)
Bramki:  KacperTymcio (7) Patryk Rydel (20) Damian Nurczyk (40) – Kamil Brzostek (2, 14, 40) Andrzej żelazny (15, 19) Michał Kurywczak (20, 22, 30) Patryk Pęcak (26) Kacper Tymcio ( 32 samobójcza )

• SERWIS OGUMIENIA – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 5:4 (2:1)
Bramki: Krzysztof Jagielski (4) Mariusz Klimaszewski (9) Łukasz Zych (23) Adam Bichuń (25) Bogdan Maciulewicz (35) – Łukasz Zych (10 samobójcza) Adam Burnat (22) Robert Nyga (33) Paweł Kępkowicz(36)

• DZIKIE KOTY – WM – GLASS  5:9 (3:5)
Bramki:  Krzysztof Kudlicki (5, 31) Jakub Figat (6, 13) Przemysław Tyryłło (30) – Rafał  Malicki (6, 8,14,23, 36) Robert Rumiński (7, 10, 22) Wiesław Kurach (39)

Czerwona kartka: Krzysztof Kudlicki (36 - za niesportowe zachowanie ) Jakub Romańczyk i Jakub Figat ( za ubliżanie dla sedziego po zakończonym meczu). Wszyscy odsunięci są od jednego meczu.

• BATEK – WKS 6:1 (3:0)
Bramki: Piotr Cierpicki (7) Dawid Kuzia (9,33) Robert Murawski (20) Krystian Bartoś (21) Paweł Branicki (35) – Piotr Dąbkowski (38)

Aktualna tabela

 

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

20 BBZ

4

12

4

0

0

50:10

2.

DELUX

4

12

4

0

0

36:8

3.

SC ZGODA

4

12

4

0

0

33:11

4.

WM - GLASS

4

10

3

1

0

41:16

5.

ŁYNA SĘPOPOL

4

9

3

0

1

26:9

6.

BATEK

4

9

3

0

1

25:10

7.

MAR - VOL

4

7

2

1

1

27:18

8.

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

4

6

2

0

2

27:20

9.

SERWIS OGUMIENIA

4

6

2

0

2

19:19

10.

MANIAKI TUBEKI

4

6

2

0

2

12:20

11.

DZIKIE KOTY

4

3

1

0

3

16:23

12.

JUNIOR BEZLEDY

4

3

1

0

3

18:32

13.

FOR FUN

4

0

0

0

4

7:25

14.

TOLKO

4

0

0

0

4

12:43

15.

WKS

4

0

0

0

4

6:37

16.

TEAM SG

4

0

0

0

4

11:64



Klasyfikacja strzelców:
Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 27
Rafał Malicki (WM – GLASS) 21
Kamil Krupiński (SC ZGODA) 16
Tomasz Husak (DELUX) 12


PUCHAR  FAIR  PLAY

              

Zespół

Punkty

1

TEAM SG

3

2

SC ZGODA

9

3

WM - GLASS

10

4

BATEK

12

 

TOLKO

12

6

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

13

7

20 BBZ

14

8

ŁYNA SĘPOPOL

15

9

MAR - VOL

16

10

DELUX

17

11

JUNIOR BEZLEDY

19

12

FOR FUN

20

 

SERWIS OGUMIENIA

20

14

MANIAKI TUBEKI

22

15

WKS

23

16

DZIKIE KOTY

49


Punktacja:
1 pkt. – faul / zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower

Terminarz rozgrywek - kliknij, aby pobrać!








 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji