Ruszyły Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN
27.11.2017.

     W miniony weekend w hali bartoszyckiego "Mechaniaka" zainaugurowano XVIII Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu. Przed każdym meczem minutą ciszy uczczono pamięć wieloletniego organizatora tych rozgrywek Stefana Pszczołę. Od tej edycji rozgrywki będą nosić Jego imię.






25.11.2017. /1 kolejka/


DZIKIE KOTY – MAR – VOL 1:7 (0:2)
Bramki:  Krzysztof Kudlicki (37) – Adrian Włodarczyk (8) Ernest Tucholski (11, 30, 33) Kami Kozera ( 34 samobójcza) Tomasz Osipowicz (38) Michał Kurywczak (39)

SERWIS OGUMIENIA  –  BATEK 1:5 (0:1)

 Bramki: Łukasz Zych (40) – Dawid Kuzia (18) Damian zawadzki (26, 37) Marcin Stankiewicz (34) Jacek Brynkiewicz (39) 

MANIAKI TUBEKI – 20 BBZ 2:6 (2:3)

Bramki: Marcel Wiłkojć (12) KrzysztofKalinowski (15) –Łukasz Boras (7, 17, 34) Sławomir Mycio (9) Łukasz Fiedorowicz(33) Łukasz Pawłowski (33)              

FOR FUN – ŁYNA SĘPOPOL 2:3 (0:3)

Bramki: Robert Daszkiewicz (22, 27) – Rafał Solecki (13) Damian Gigielewicz (18) Dominik Kryłowicz ( 19)

JUNIOR BEZLEDY – TEAM SG 7:4 (4:4)

Bramki: Jakub Mikusek (6, 37) Szymo Czapla (10, 19, 30, 40) Karol Snopkowski (15) – Kamil Czajkowski ( 8) Grzegorz Perlejewski (11, 12, 17)

TOLKO – SC ZGODA 2:10 (2:2)

Bramki:  Łukasz Mucha (13, 18) – Maciej Szczygielski (3) Kamil Krupiński (17, 25, 26, 31, 37) Marcin Własiuk (28, 33) Piotr Kowalski (35) Dacjusz Tucholski (36)

WM – GLASS – POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 6:5 (3:2)

Bramki: Rafał Malicki (10, 16, 18, 36) Łukasz Tereszkiewicz (32 samobójcz) Adrian Tucholski (38) – Paweł Kepkowicz  (1, 4 , 37) Adam Galiński (29) Robert Nyga (40)

WKS – DELUX 1:10 (0:5)

Bramki: Tomasz Ładosz (37) – Tomasz Konieczek (9, 10, 16, 33, 39) Przemysław Mazurek (18) Jan Kadziewicz (19) Tomasz Husak (29, 36, 38)

26.11.2017. /2 kolejka/ 

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY – DZIKIE KOTY 5:4 (1:2)
Bramki: Adam Galiński (4) Rafał sakowski (33) Rafał Gwiazda (34) Paweł Kepkowicz (35, 38) Krzysztof Kudlicki (3) Kamil Kozera (17, 32, 39)

MAR – VOL – SERWIS OGUMIENIA 4:8 (2:3)

Bramki: Marek Milczarek (10) Adrian Włodarczyk (14) Michał Kurywczak (29, 33) -  Mateusz Lizio (12, 24, 34) Dominik Sofczyński (13, 23) Marisz Starosta (16, 30) Łukasz Zych (35)

BATEK – TOLKO 12:2 (6:1)

Bramki: Paweł Branicki (4) Marcin Stankiewicz (9, 11, 20, 40) Jacek Brynkiewicz (16, 18, 22, 35, 39) Robert Murawski (29) Dawid Kuzia (33) – Grzegorz Mateusiak (13) Paweł Rydel(38)               

SC GODA – WKS 11:2 (4:1)

Bramki: Kamil Krupiński (5, 14, 21, 33) Piotr Kowalski (8, 40) Maciej Szczygielski (9, 35) Marcin Własiuk (22, 28) Daniel Rzewnicki (29) – Bartosz Budny (12, 27)

ŁYNA SĘPOPOL – MANIAKI TUBEKI 1:2 (0:1)

Bramki:  Szymon Lemański (26) – Hubert leszczenko (7) Szymon Rentkowski (27 samobójcza)

20 BBZ – JUNIOR BEZLEDY 10:4 (6:0)

Bramki: Łukasz Boras (3, 13, 34) Łukasz Pawłowski ( 9, 16, 24) Sławomir Mycio (11, 26, 31) Mariusz Jakóbczyk (14)

TEAM SG – WM – GLASS 0:20 (1:12)

Bramki:  Adrian Truszkowski (2, 12, 14, 19, 20, 26, 38) Tomasz Bobrowski (4, 9, 29) Rafał Malicki (6, 11, 15, 20, 22, 27, 34) Paweł Lipiejko (13, 21, 33)

DELUX – FOR FUN 6:1 (2:0

Bramki: Przemysław Mazurek (12, 21, 39) Tomasz Husak (18, 27) Radosław Szewczyk (34) – Dawid Popławski  (25)

Opracował: Sławomir Kirkuć
TABELA

Lp.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

WM - GLASS

2

6

2

0

0

26:5

2.

SC ZGODA

2

6

2

0

0

21:4

3.

BATEK

2

6

2

0

0

17:3

4.

DELUX

2

6

2

0

0

16:2

5.

20 BBZ

2

6

2

0

0

16:6

6.

MAR - VOL

2

3

1

0

1

11:9

7.

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY

2

3

1

0

1

10:10

8.

SERWIS OGUMIENIA

2

3

1

0

1

9:9

9.

ŁYNA SĘPOPOL

2

3

1

0

1

4:4

10.

JUNIOR BEZLEDY

2

3

1

0

1

11:14

11.

MANIAKI TUBEKI

2

3

1

0

1

4:7

12.

FOR FUN

2

0

0

0

2

3:9

13.

DZIKIE KOTY

2

0

0

0

2

5:12

14.

WKS

2

0

0

0

2

3:20

15.

TOLKO

2

0

0

0

2

4:22

16.

TEAM SG

2

0

0

0

2

4:27


Klasyfikacja strzelców
Rafał Malicki (WM - GLASS) 11
Kamil Krupiński (SC ZGODA) 9
Adrian Truszkowski (WM–GLASS) 8
Łukasz Boras (20 BBZ) 6
Jacek Brynkiewicz (BATEK) 6
Tomasz Husak (DELUX) 5
Paweł Kępkowicz (POGRANICZ GAJ WOJCIECHY) 5
Tomasz Konieczek (DELUX) 5


Terminarz rozgrywek - kliknij, aby pobrać!

 
25.04.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema

10.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema

16.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

01.06.2018 godz. 17:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 10:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 12:00
IV Sportowy Piknik Bajkowy z okazji Dnia Dziecka /Centrum Sportowe ul. Korczaka/

02.06.2018 godz. 16:00
Mecz w Tenisie Ziemnym  o Puchar Dyrektora BOSiR  Bartoszyce – Lidzbark Warmiński/Centrum Sportowe ul. Korczaka/

03.06.2018 godz. 9.00 - 
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji