Halowe Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. Znamy składy oraz terminarz spotkań
20.11.2017.

      25 listopada ruszy 1. kolejka XVIII Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu 2017/2018 im. Stefana Pszczoły o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. W turnieju udział weźmie 16 drużyn. Przedstawiamy terminarz spotkań oraz składy poszczególnych ekip.




DZIKIE KOTY : Rodak Mateusz, Romańczyk Jakub, Kudlicki Krzysztof, Figat Jakub, Kozera Kamil, Lis Hubert, Małolepszy Łukasz, Tyryłło Przemysław, Grzegzuła Jakub

NAR – VOL : Rodak Patryk, Pęcak Patryk, Włodarczyk Adrian, Gajkowski Paweł, Kurywczak Michał, Tucholski Ernest, Terefieńko Dawid, Milczarek Marek, Osipowicz Tomasz

SERWIS OGUMIENIA: Klimaszewski Mariusz, Rybacki Piotr, Bichuń Adam, Maciulewicz Bogdan, Lizio Mateusz, Sofczyński Dominik, Kossakowski Damian, Sofczyński Andrzej, Jagielski Jacek, Frączak Arkadiusz, Stankiewicz Tomasz, Jagielski Krzysztof

BATEK : Murawski Robert, Stankiewicz Marcin, Piotrowski Łukasz, Brynkiewicz Jacek, Bartoś Krystian, Potyra Wojciech, Wypniewski Kamil, Brzęk Mateusz, Błudnicki Adrian, Kuzia Dawid

MANIAKI TUBEKI : Maćkowiak Dawid, Leszczenko Hubert, Maćkowiak Patryk, Bruj Mateusz, Tomasik Tymoteusz, Goszcz Grzegorz, Kalinowski Krzysztof, Wiłkoć Marcel

20 BBZ : Jakóbczyk Mariusz, Mycio Sławomir, Pawłowski Łukasz, Boras Łukasz, Łajkowski Radosław, Kalinowski Łukasz, Pisarzewski Łukasz, Żyźniewski Robert, Masiul Arkadiusz, Kurywczak Radosław, Prószyński Paweł

FOR FUN : Popławski Dawid, Obrębski Konrad, Zieliński Paweł, Suchocki Jakub, Kaliczyński Jakub, Gotowt Kacper, Daszkiewicz Robert, Kaliczyński Jędrzej, Trochimiuk Karol, Kupczyk Filip

ŁYNA SĘPOPOL : Żebrowski Tomasz, Naruszewicz Rafał, Orłowski Mateusz, Lemański Szymon, Gigielewicz Damian, Rentkowski Szymon, Kryłowicz Dominik, Łojewski Andrzej

JUNIOR BEZLEDY : Snopkowski Karol, Czapla Szymon, Sokół Michał, Paszkowski Kamil, Mikusek Jakub, Grzywnowicz Michał, Bejnar Dominik, Kuźniak Sebastian, Budny Jakub, Michalec Dawid, Sawczuk Krzysztof, Groszyk Bartłomiej, Fidura Marcin

TOLKO : Nurczyk Damian, Bednarczyk Tomasz, Segieda Marcin, Mateusiak Grzegorz, Mucha Łukasz, Seretny Wiesław, Gigielewicz Andrzej, Tymcio Kacper, Blake Everaldo, Rydel Patryk, Rydel Paweł, Kapturski Grzegorz, Jabłonowski Grzegorz

SC ZGODA: Jodko Błażej, Mikulak Przemysław, Szczygielski Maciej, Czupajło Kamil, Krzywiec Marek, Grażul Czesław, Własiuk Marcin, Krupiński Kamil, Rzewnicki Daniel, Kowalski Piotr, Kołodziejski Maciej, Łazarecki Mateusz, Tucholski Dacjusz

WM – GLASS : Biały Piotr, Kurach Wiesław, Lipiejko Paweł, Truszkowski Adrian, Warda Kamil, Rumiński Robert, Kwieciński Marcin, Koziej Tomasz, Malicki Rafał, Skierś Piotr, Suchocki Mateusz, Kwieciński Leszek, Bobrowski Tomasz

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY : Żubrowski Patryk, Biedulski Michał, Burnat Adam, Kaliczyński Grzegorz, Piechota Paweł, Nyga Robert, Kępkowicz Paweł, Galiński Adam, Sakowski Rafał, Gwiazda Rafał, Piecewicz Robert, Gigielewicz Robert, Dziadczyk Tomasz, Mieliwodzki Marcin

WKS : Ładosz Kacper, Ładosz Marcin, Ładosz Mirosław, Ładosz Przemysław, Ładosz Tomasz, Ładosz Paweł, Budny Bartosz, Kuczyński Kewin, Pietras Marek, Szulżycki Patryk, Dąbkowski Piotr

DELUX : Jaworski Kamil, Deluga Tomasz, Szajda Kamil, Husak Tomasz, Łażewski Mateusz, Kadziewicz Jan, Boras Krzysztof, Konieczek Tomasz, Mazurek Przemysław, Jarema Grzegorz, Szewczyk Radosław, Kasprzak Paweł

TEAM SG : Lis Łukasz, Zarada Piotr, Czajkowski Patryk, Czajkowski Kamil, Siedlecki Mateusz, Kasprzak Piotr, Kudyk Krystian, Kudyk Damian, Czarny Piotr, Szubert Andrzej, Ciszewski Jarosław, Szniggeberg Paweł, Komarzewski Krzysztof
 
11.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /6 kolejka/ Orlik ul. Bema
14.04.2018 godz. 10.00
IX Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Bartoszyc /SP 7 – Gim 2/
18.04.2018 godz. 18.00
Finał III Konkursu Wiedzy o Sporcie na żywo w TVK  Bart - Sat
19.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /7 kolejka/ Orlik ul. Bema
25.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema
09.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema
16.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji