Halowe Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. Znamy składy oraz terminarz spotkań
20.11.2017.

      25 listopada ruszy 1. kolejka XVIII Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu 2017/2018 im. Stefana Pszczoły o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. W turnieju udział weźmie 16 drużyn. Przedstawiamy terminarz spotkań oraz składy poszczególnych ekip.




DZIKIE KOTY : Rodak Mateusz, Romańczyk Jakub, Kudlicki Krzysztof, Figat Jakub, Kozera Kamil, Lis Hubert, Małolepszy Łukasz, Tyryłło Przemysław, Grzegzuła Jakub

NAR – VOL : Rodak Patryk, Pęcak Patryk, Włodarczyk Adrian, Gajkowski Paweł, Kurywczak Michał, Tucholski Ernest, Terefieńko Dawid, Milczarek Marek, Osipowicz Tomasz

SERWIS OGUMIENIA: Klimaszewski Mariusz, Rybacki Piotr, Bichuń Adam, Maciulewicz Bogdan, Lizio Mateusz, Sofczyński Dominik, Kossakowski Damian, Sofczyński Andrzej, Jagielski Jacek, Frączak Arkadiusz, Stankiewicz Tomasz, Jagielski Krzysztof

BATEK : Murawski Robert, Stankiewicz Marcin, Piotrowski Łukasz, Brynkiewicz Jacek, Bartoś Krystian, Potyra Wojciech, Wypniewski Kamil, Brzęk Mateusz, Błudnicki Adrian, Kuzia Dawid

MANIAKI TUBEKI : Maćkowiak Dawid, Leszczenko Hubert, Maćkowiak Patryk, Bruj Mateusz, Tomasik Tymoteusz, Goszcz Grzegorz, Kalinowski Krzysztof, Wiłkoć Marcel

20 BBZ : Jakóbczyk Mariusz, Mycio Sławomir, Pawłowski Łukasz, Boras Łukasz, Łajkowski Radosław, Kalinowski Łukasz, Pisarzewski Łukasz, Żyźniewski Robert, Masiul Arkadiusz, Kurywczak Radosław, Prószyński Paweł

FOR FUN : Popławski Dawid, Obrębski Konrad, Zieliński Paweł, Suchocki Jakub, Kaliczyński Jakub, Gotowt Kacper, Daszkiewicz Robert, Kaliczyński Jędrzej, Trochimiuk Karol, Kupczyk Filip

ŁYNA SĘPOPOL : Żebrowski Tomasz, Naruszewicz Rafał, Orłowski Mateusz, Lemański Szymon, Gigielewicz Damian, Rentkowski Szymon, Kryłowicz Dominik, Łojewski Andrzej

JUNIOR BEZLEDY : Snopkowski Karol, Czapla Szymon, Sokół Michał, Paszkowski Kamil, Mikusek Jakub, Grzywnowicz Michał, Bejnar Dominik, Kuźniak Sebastian, Budny Jakub, Michalec Dawid, Sawczuk Krzysztof, Groszyk Bartłomiej, Fidura Marcin

TOLKO : Nurczyk Damian, Bednarczyk Tomasz, Segieda Marcin, Mateusiak Grzegorz, Mucha Łukasz, Seretny Wiesław, Gigielewicz Andrzej, Tymcio Kacper, Blake Everaldo, Rydel Patryk, Rydel Paweł, Kapturski Grzegorz, Jabłonowski Grzegorz

SC ZGODA: Jodko Błażej, Mikulak Przemysław, Szczygielski Maciej, Czupajło Kamil, Krzywiec Marek, Grażul Czesław, Własiuk Marcin, Krupiński Kamil, Rzewnicki Daniel, Kowalski Piotr, Kołodziejski Maciej, Łazarecki Mateusz, Tucholski Dacjusz

WM – GLASS : Biały Piotr, Kurach Wiesław, Lipiejko Paweł, Truszkowski Adrian, Warda Kamil, Rumiński Robert, Kwieciński Marcin, Koziej Tomasz, Malicki Rafał, Skierś Piotr, Suchocki Mateusz, Kwieciński Leszek, Bobrowski Tomasz

POGRANICZE GAJ WOJCIECHY : Żubrowski Patryk, Biedulski Michał, Burnat Adam, Kaliczyński Grzegorz, Piechota Paweł, Nyga Robert, Kępkowicz Paweł, Galiński Adam, Sakowski Rafał, Gwiazda Rafał, Piecewicz Robert, Gigielewicz Robert, Dziadczyk Tomasz, Mieliwodzki Marcin

WKS : Ładosz Kacper, Ładosz Marcin, Ładosz Mirosław, Ładosz Przemysław, Ładosz Tomasz, Ładosz Paweł, Budny Bartosz, Kuczyński Kewin, Pietras Marek, Szulżycki Patryk, Dąbkowski Piotr

DELUX : Jaworski Kamil, Deluga Tomasz, Szajda Kamil, Husak Tomasz, Łażewski Mateusz, Kadziewicz Jan, Boras Krzysztof, Konieczek Tomasz, Mazurek Przemysław, Jarema Grzegorz, Szewczyk Radosław, Kasprzak Paweł

TEAM SG : Lis Łukasz, Zarada Piotr, Czajkowski Patryk, Czajkowski Kamil, Siedlecki Mateusz, Kasprzak Piotr, Kudyk Krystian, Kudyk Damian, Czarny Piotr, Szubert Andrzej, Ciszewski Jarosław, Szniggeberg Paweł, Komarzewski Krzysztof
 
25.04.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema

10.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema

16.05.2018 godz. 17:00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

01.06.2018 godz. 17:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 10:00
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

02.06.2018 godz. 12:00
IV Sportowy Piknik Bajkowy z okazji Dnia Dziecka /Centrum Sportowe ul. Korczaka/

02.06.2018 godz. 16:00
Mecz w Tenisie Ziemnym  o Puchar Dyrektora BOSiR  Bartoszyce – Lidzbark Warmiński/Centrum Sportowe ul. Korczaka/

03.06.2018 godz. 9.00 - 
IX Międzynarodowy Turniej Piłkarski o  Puchar Prezesa Legii WarszawaLegia Bart 2018 U 10 /Orlik ul. Bema/

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji