Marek Saganowski był gościem 12. Biegu z Gwiazdą. Wyniki i zdjęcia!
18.09.2017.

      W minioną sobotę 16 września na Placu Bohaterów Westerplatte odbyła się 12. edycja „Biegu z Gwiazdą”. Gościem tegorocznego biegu był Marek Saganowski, były piłkarz reprezentacji Polski, który przyjechał do Bartoszyc w towarzystwie swojej żony Kamili.




Na Plac Bohaterów Westerplatte Marek Saganowski przyjechał w towarzystwie motocyklistów bartoszyckiego klubu motocyklowego  „Wiraż”. Tu powitał go Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski, który wraz z nim wykonał rundę inaugurującą tegoroczny bieg.

Uczestnicy rywalizowali ze sobą w siedmiu kategoriach, w sumie w biegu wzięło udział 247 zawodników.

Po zakończonej rywalizacji odbyła się dekoracja wszystkich uczestników. Puchary, medale oraz dyplomy wręczył Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski wraz z gościem tegorocznej edycji Biegu z Gwiazdą.

Tego samego dnia piłkarz wziął również udział w otwarciu piłkarskiego przedszkola
dla najmłodszych w ramach projektu Legia Soccer Schools.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA XII  BIEGU Z GWIAZDĄ

    Kat. I przedszkolaki (dziewczęta)
    1. Lena Śliwińska – Bartoszyce
    2. Lena Jodko – Bartoszyce
    3. Kinga Germel – Bartoszyce
    4. Daria Adamkiewicz – Bartoszyce
    5. Maja Nowokuńska – Bartoszyce
    6. Lena Nagun – Bartoszyce

    Kat. I przedszkolaki (chłopcy)
    1. Wiktor Wieszotort – Bartoszyce
    2. Alan Zagulski – Olsztyn
    3. Kamil Zajączkowski – Krawczyki
    4. Marcel Kowalewski – Bartoszyce
    5. Franciszek Sokołowski – Bartoszyce
    6. Olaf Romanowski – Bartoszyce

    Kat. II klasy I-II szkoły podst. (dziewczęta)
    1.  Amelia Kwiecińska – Bartoszyce
    2. Samanta Kozłowska – Bartoszyce
    3. Emilia Rafalska – Bartoszyce
    4. Amelia Ogonowska – Bisztynek
    5. Weronika Barszczewska – Galiny
    6. Lena Murawska – Bartoszyce

    Kat. II klasy I-II szkoły podst. (chłopcy)
    1. Bartek Molęda – Bartoszyce
    2. Damian Olewniczak – Bisztynek
    3. Jakub Pudełek – Bartoszyce
    4. Marcel Łagocki – Bartoszyce
    5. Gabriel Łuczyc- Bisztynek
    6. Maksymilian Kosiorek – Bisztynek

    Kat. III klasy III-IV szkoły podst. (dziewczęta)
    1. Małgorzata Łochowska – Bartoszyce
    2. Martyna Kozoń – Bisztynek
    3. Klaudia Jachowicz – Bisztynek
    4. Lena Chabros – Bartoszyce
    5. Aleksandra Żerkowska – Bartoszyce
    6. Natalia Zioło – Batoszyce

    Kat. III klasy III-IV szkoły podst. (chłopcy)
    1. Jakub Olewniczak – Bisztynek
    2. Dawid Szutowicz- Bartoszyce
    3. Brajan Kozłowski – Bartoszyce
    4. Wojciech Zajączkowski – Bartoszyce
    5. Kacper Gowkiewicz- Bartoszyce
    6. Jakub Jagiełło – Bartoszyce

    Kat. IV klasy V-VII szkoły podst. (dziewczęta)
    1. Wiktoria Topczyłko – Bartoszyce
    2. Marcelina Młyńska – Bisztynek
    3. Oliwia Daszkiewicz- Bartoszyce
    4. Kornelia Gejda – Bisztynek
    5. Karolina Piskorz – Bisztynek
    6. Maria Świeżek – Bartoszyce

    Kat. IV klasy V-VII szkoły podst. (chłopcy)
    1. Igor Uściniak – Bartoszyce
    2. Gabriel Lewoń – Bartoszyce
    3. Marcin Kowalczyk – Bisztynek
    4. Łukasz Pisarek – Bartoszyce
    5. Grzegorz Mikołajczyk – Bisztynek
    6. Miłosz Lewoń – Bartoszyce

    Kat. V klasy II-III gimnazjalne (dziewczęta)
    1. Oliwia Jankowska – Bisztynek
    2. Klaudia Wróbel – Bisztynek
    3. Weronika Stasal – Bartoszyce
    4. Daria Rudzka – Bisztynek
    5. Paulina Pisarek – Bartoszyce

    Kat. V klasy II-III gimnazjalne (chłopcy)
    1. Maciej Maląg – Bisztynek
    2. Kacper Habiński – Bartoszyce
    3. Andrzej Dańków – Bartoszyce
    4. Mateusz Janik – Bisztynek
    5. Kacper Butkiewicz- Grzęda

    Kat. VI 2001 i starsi (kobiety)
    1. Urszula Powierża – Bartoszyce
    2. Weronika Stapel – Bartoszyce
    3. Natalia Kędzior – Bartoszyce
    4. Anna Hinc – Kozłowska – Bartoszyce
    5. Izabela Łowicka – Bryła – Bartoszyce
    6. Beata Rożykowicz- Bartoszyce

    Kat. VII 2001 i starsi (mężczyźni)
    1. Krystian Sikorski – Bartoszyce
    2. Kamil Misior – Bartoszyce
    3. Artur Bryła – Bartoszyce
    4. Daniel Obolewicz- Bartoszyce
    5. Rafał Lach – Bartoszyce
    6. Krzysztof Adamkiewicz – Bartoszyce


 
11.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /6 kolejka/ Orlik ul. Bema
14.04.2018 godz. 10.00
IX Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Bartoszyc /SP 7 – Gim 2/
18.04.2018 godz. 18.00
Finał III Konkursu Wiedzy o Sporcie na żywo w TVK  Bart - Sat
19.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /7 kolejka/ Orlik ul. Bema
25.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema
09.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema
16.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji