Znamy ćwierćfinalistów mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
15.09.2017.

    Wczoraj poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznych mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. Z grupy III do dalszych gier awansowali Mateusz Pisiałek (Bartoszyce) i Adam Brodowski (Lidzbark Warmiński), natomiast z grupy IV Mariusz Królikowski i Jarosław Sinkiewicz (obaj z Bartoszyc).




Grupa I
1. Giereszewski Andrzej - Lidzbark Warmiński 2 pkt. 16:9
2. Krupiński Kamil – Bartoszyce 2 pkt. 14:8
3. Jankowski Mirosław -  Lidzbark Warmiński 2 pkt. 14:10
4. Zembrzuski Artur – Bartoszyce 0 pkt. 1:18

Grupa II
1. Łastowski Jan – Bartoszyce 3 pkt. 18:8
2. Jankowski Artur – Bartoszyce 2 pkt. 14:12
3. Sikora Andrzej – Bartoszyce 1 pkt. 12:12
4. Mężyński Antoni – Bartoszyce 0 pkt. 6:18

Grupa III
1. Pisiałek Mateusz – Bartoszyce 3 pkt.18:2
2. Brodowski Adam - Lidzbark Warmiński 2pkt.14:6
3. Niedźwiedź Łukasz – Bartoszyce 1 pkt. 6:12
4. Mirecki Wojciech - Lidzbark Warmiński 0 pkt. 0:18

Grupa IV
1. Królikowski Mariusz – Bartoszyce 3 pkt. 18:1
2. Sinkiewicz Jarosław – Bartoszyce 2 pkt. 13:12
3. Szczerbiński Dawid – Bartoszyce 1 pkt. 10:17
4. Zentkowski Łukasz – Bartoszyce 0 pkt. 8:19

Wyniki grup I-II (mecze rozegrane 13 września)

Gr.

Zawodnik

x

Zawodnik

Wynik

I

Krupiński K.

x

Zembrzuski A.

6:0

II

Mężyński A.

x

Sikora A.

0:6

I

Jankowski M.

x

Giereszewski  A.

6:4

II

Jankowski A.

x

Łastowski J.

2:6

I

Jankowski M.

x

Zembrzuski A.

6:0

II

Jankowski A.

x

Sikora A.

6:2

I

Giereszewski  A.

x

Krupiński K.

6:2

II

Łastowski J.

x

Mężyński A.

6:2

I

Jankowski M.

x

Krupiński K.

2:6

II

Jankowski A.

x

Mężyński A.

6:4

I

Giereszewski  A.

x

Zembrzuski A.

6:1

II

Łastowski J.

x

Sikora A.

6:4

 

Wyniki grup III-I Wyniki grup I-II

(mecze rozegrane 14 września)

Gr.

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

III

Brodowski A.

x

Pisiałek M.

2:6

IV

Królikowski M.

x

Szczerbiński D.

6:0

III

Niedźwiedź Ł.

x

Mirecki W.

6:0

IV

Sinkiewicz J.

x

Zentkowski Ł.

6:3

III

Niedźwiedź Ł.

x

Pisiałek M.

0:6

IV

Sinkiewicz J.

x

Szczerbiński D.

6:3

III

Mirecki W.

x

Brodowski A.

0:6

IV

Zentkowski Ł.

x

Królikowski M.

0:6

III

Niedźwiedź Ł.

x

Brodowski A.

0:6

IV

Sinkiewicz J.

x

Królikowski M.

1:6

III

Mirecki W.

x

Pisiałek M.

0:6

IV

Zentkowski Ł.

x

Szczerbiński D.

5:7

 






Terminarz dnia 15.09.2017


Ćwierćfinał

Mecz

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

1

Giereszewski  Andrzej

x

Jankowski Artur

 

2

Łastowski Jan

x

Krupiński Kamil

 

3

Pisiałek Mateusz

x

Sinkiewicz Jarosław

 

4

Królikowski Mariusz

x

Brodowski Adam

 

 

Półfinał

Mecz

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

5

zwycięzca meczu nr 1

x

zwycięzca meczu nr 2

 

6

zwycięzca meczu nr 3

x

zwycięzca meczu nr 4

 

 

Mecz o III miejsce

Mecz

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

7

przegrany meczu nr 5

x

przegrany meczu nr 6

 

 

Mecz o I miejsce

Mecz

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

8

zwycięzca meczu nr 5

x

zwycięzca meczu nr 6

 

 
11.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /6 kolejka/ Orlik ul. Bema
14.04.2018 godz. 10.00
IX Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Bartoszyc /SP 7 – Gim 2/
18.04.2018 godz. 18.00
Finał III Konkursu Wiedzy o Sporcie na żywo w TVK  Bart - Sat
19.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /7 kolejka/ Orlik ul. Bema
25.04.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /8 kolejka/ Orlik ul. Bema
09.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /9 kolejka/ Orlik ul. Bema
16.05.2018 godz. 17.00
VIII Bartoszycka  Amatorska Liga w Piłce Nożnej /10 kolejka/ Orlik ul. Bema

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji