Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji - Terminarz oraz rozpiska Mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym

Terminarz oraz rozpiska Mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
03.09.2017.

      Szesnastu zawodników weźmie udział w Mistrzostwach Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Bartoszyce, które odbędą się w dniach 13-14 września na terenie Centum Sportowego przy ul. Korczaka. Przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz spotkań.




Grupa I
1. Królikowski Mariusz - Bartoszyce
2. Jankowski Mirosław -  Lidzbark Warmiński
3. Giereszyński  Andrzej - Lidzbark Warmiński
4. Zembrzuski Artur - Bartoszyce

Grupa II
1. Mężyński Antoni - Bartoszyce
2. Białek Bogdan - Lidzbark Warmiński
3. Łastowski Jan - Bartoszyce
4. Sikora Andrzej - Bartoszyce

Grupa III
1. Brodowski Adam - Lidzbark Warmiński
2. Paterek Marcin - Bartoszyce
3. Mirecki Wojciech - Lidzbark Warmiński
4. Pisiałek Mateusz - Bartoszyce

Grupa IV
1. Krupiński Kamil - Bartoszyce
2. Sinkiewicz Jarosław - Bartoszyce
3. Zentkowski Łukasz - Bartoszyce
4. Szczerbiński Dawid - Bartoszyce

Dnia 13.09.2017 r., godz. 16.30 grupa I-II

Grupa

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

I

Królikowski Mariusz

x

Zembrzuski Artur

 

II

Mężyński Antoni

x

Sikora Andrzej

 

I

Jankowski Mirosław

x

Giereszyński Andrzej

 

II

Białek Bogdan

x

Łastowski Jan

 

I

Jankowski Mirosław

x

Zembrzuski Artur

 

II

Białek Bogdan

x

Sikora Andrzej

 

I

Giereszyński Andrzej

x

Królikowski Mariusz

 

II

Sikora Andrzej

x

Mężyński Antoni

 

I

Jankowski Mirosław

x

Królikowski Mariusz

 

II

Białek Bogdan

x

Mężyński Antoni

 

I

Giereszyński Andrzej

x

Zembrzuski Artur

 

II

Łastowski Jan

x

Sikora Andrzej

 

 

Dnia 14.09.2017 r.,  godz. 16.30 grupa III-IV

Grupa

Zawodnik

 

Zawodnik

Wynik

III

Brodowski Adam

x

Pisiałek Mateusz

 

IV

Krupiński Kamil

x

Szczerbiński Dawid

 

III

Paterek Marcin

x

Mirecki Wojciech

 

IV

Sinkiewicz Jarosław

x

Zentkowski Łukasz

 

III

Paterek Marcin

x

Pisiałek Mateusz

 

IV

Sinkiewicz Jarosław

x

Szczerbiński Dawid

 

III

Mirecki Wojciech

x

Brodowski Adam

 

IV

Zentkowski Łukasz

x

Krupiński Kamil

 

III

Paterek Marcin

x

Brodowski Adam

 

IV

Sinkiewicz Jarosław

x

Krupiński Kamil

 

III

Mirecki Wojciech

x

Pisiałek Mateusz

 

IV

Zentkowski Łukasz

x

Szczerbiński Dawid

 

 

Dnia 15.09.2017 godz. 16.30 grupa III-IV

 

Ćwierćfinał

gr. I miejsce I x gr. II miejsce II

gr. II miejsce I x gr. I miejsce II

gr. III miejsce I x gr. IV miejsce II

gr. IV miejsce I x gr. III miejsce II

 

Półfinał

zwycięzca meczu nr 1 x zwycięzca meczu nr 2

zwycięzca meczu nr 3 x zwycięzca meczu nr 4

 

Mecz o III miejsce

przegrany meczu nr 5 x przegrany meczu nr 6

 

Mecz o I miejsce

zwycięzca meczu nr 5 x zwycięzca meczu nr 6

 

Mecz do jednego wygranego seta. Losowanie odbyło się 31.09.2017 o godz. 19.00 wśród zawodników. Nie było żadnego rozstawiania.

 

02.09., godz. 15:00 Orlik ul. Bema   
Witaj Szkoło na Wesoło i Sportowo

03.09., godz. 10:00 Orlik ul. Bema
VI Zakładowe Mistrzostwa Bartoszyc w Piłce Nożnej

15-16.09., godz. 17:00 Centrum Sportowe ul. Korczaka
Mistrzostwa Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce   

20.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (1. kolejka)

23.09., godz. 10:00 hala sportowa ul. Limanowskiego
II Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej   

27.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (2. kolejka)

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji