Para Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz zwyciężyła Letnie Grand Prix w Plażówce Mężczyzn 2017
28.07.2017.

      24.07.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej BOSiR zorganizował piąty, finałowy turniej z cyklu Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn Bartoszyce 2017. Najlepszą ekipą tegorocznego GP okazała się para Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz.





W ostatnim turnieju wzięły udział następujące pary:
1. Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin
2. Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz
3. Łokuciejewski Łukasz/Szymański Grzegorz (Lidzbark Warmiński)
4. Worobiej Piotr/Kuzia Dawid

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy:
1. Worobiej P./Kuzia D. - Trebliński J./Salmanowicz M. 2:0 (15:11, 15:10)
2. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Jachimowicz A./Gleba M. 2:1 (8:15, 15:9, 15:3)
3. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Trebliński J./Salmanowicz M. 2:0 (15:10, 15:11)
4. Jachimowicz A./Gleba M. - Worobiej P./Kuzia D. 2:1 (15:10, 12:15, 15:11)
5. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Worobiej P./Kuzia D. 2:0 (15:5, 15:11)
6. Jachimowicz A./Gleba M. - Trebliński J./Salmanowicz M. 0:2 (12:15, 8:15)

Klasyfikacja mężczyzn po  5. turnieju Grand Prix

(turniej rozegrany w dniu 24.07.2017 r.)

Lp.

Imię i nazwisko

Pkt.

   1

Łokuciejewski Łukasz

Szymański Grzegorz

12

2

Worobiej Piotr

Kuzia Dawid

10

3

Jachimowicz Adrian

Gleba Mateusz

8

4

Trebliński Jakub

Salmanowicz Marcin

6

 

Klasyfikacja generalna Grand Prix w siatkówkę plażową mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Suma

punktów

Miejsce

 
 
 

1

Jachimowicz Adrian

Gleba Mateusz

38

I

 

2

Łokuciejewski Łukasz

Szymański Grzegorz

34

II

 

3

Kulpaka Patryk

Lewandowski Jakub

28

III

 

4

Trebliński Jakub

Salmanowicz Marcin

25

 

 

5

Midura Mateusz

Ferenc Mateusz

18

 

 

6

Chyl Mateusz

Radzikowski Kamil

12

 

 

7

Worobiej Piotr

Kuzia Dawid

10

 

 

7

Pęcak Patryk

Czunkiewicz Mateusz

10

 

 

8

Wieleba Adrian

Piotrowski Mateusz

8

 

 

8

Królikowski Mariusz

Monkiewicz Jakub

8

 

 

8

Monkiewicz Jakub

Wójcik Michał

8

 


 

9

Gajkowski Paweł

Pęcak Patryk

4

 

 

10

Orzeł Tomasz

Czaplicki Sebastian

2

 

 
 

25.11.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 1 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
26.11.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 2 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
02.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 3 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
03.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 4 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
06.12.2017 godz. 11.00
Mikołajkowe Show Sportowe /hala sportowa SP-7/
06.12.2017 godz. 16.00
Oficjalne otwarcie lodowiska
09.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 5 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
10.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 6 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
16.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 7 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
17.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 8 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
27.12.2017 godz. 17.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 9 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
28.12.2017 godz. 17.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 9 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
30.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 10 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji