Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji

Para Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz zwyciężyła Letnie Grand Prix w Plażówce Mężczyzn 2017
28.07.2017.

      24.07.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej BOSiR zorganizował piąty, finałowy turniej z cyklu Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn Bartoszyce 2017. Najlepszą ekipą tegorocznego GP okazała się para Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz.





W ostatnim turnieju wzięły udział następujące pary:
1. Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin
2. Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz
3. Łokuciejewski Łukasz/Szymański Grzegorz (Lidzbark Warmiński)
4. Worobiej Piotr/Kuzia Dawid

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy:
1. Worobiej P./Kuzia D. - Trebliński J./Salmanowicz M. 2:0 (15:11, 15:10)
2. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Jachimowicz A./Gleba M. 2:1 (8:15, 15:9, 15:3)
3. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Trebliński J./Salmanowicz M. 2:0 (15:10, 15:11)
4. Jachimowicz A./Gleba M. - Worobiej P./Kuzia D. 2:1 (15:10, 12:15, 15:11)
5. Łokuciejewski Ł./Szymański G. - Worobiej P./Kuzia D. 2:0 (15:5, 15:11)
6. Jachimowicz A./Gleba M. - Trebliński J./Salmanowicz M. 0:2 (12:15, 8:15)

Klasyfikacja mężczyzn po  5. turnieju Grand Prix

(turniej rozegrany w dniu 24.07.2017 r.)

Lp.

Imię i nazwisko

Pkt.

   1

Łokuciejewski Łukasz

Szymański Grzegorz

12

2

Worobiej Piotr

Kuzia Dawid

10

3

Jachimowicz Adrian

Gleba Mateusz

8

4

Trebliński Jakub

Salmanowicz Marcin

6

 

Klasyfikacja generalna Grand Prix w siatkówkę plażową mężczyzn

Lp.

Imię i nazwisko

Suma

punktów

Miejsce

 
 
 

1

Jachimowicz Adrian

Gleba Mateusz

38

I

 

2

Łokuciejewski Łukasz

Szymański Grzegorz

34

II

 

3

Kulpaka Patryk

Lewandowski Jakub

28

III

 

4

Trebliński Jakub

Salmanowicz Marcin

25

 

 

5

Midura Mateusz

Ferenc Mateusz

18

 

 

6

Chyl Mateusz

Radzikowski Kamil

12

 

 

7

Worobiej Piotr

Kuzia Dawid

10

 

 

7

Pęcak Patryk

Czunkiewicz Mateusz

10

 

 

8

Wieleba Adrian

Piotrowski Mateusz

8

 

 

8

Królikowski Mariusz

Monkiewicz Jakub

8

 

 

8

Monkiewicz Jakub

Wójcik Michał

8

 


 

9

Gajkowski Paweł

Pęcak Patryk

4

 

 

10

Orzeł Tomasz

Czaplicki Sebastian

2

 

 
 

02.09., godz. 15:00 Orlik ul. Bema   
Witaj Szkoło na Wesoło i Sportowo

03.09., godz. 10:00 Orlik ul. Bema
VI Zakładowe Mistrzostwa Bartoszyc w Piłce Nożnej

15-16.09., godz. 17:00 Centrum Sportowe ul. Korczaka
Mistrzostwa Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce   

20.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (1. kolejka)

23.09., godz. 10:00 hala sportowa ul. Limanowskiego
II Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej   

27.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (2. kolejka)

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji