Letnie GP w Plażowej Piłce Siatkowej Miksta po 3. turnieju
13.07.2017.

     12.07.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej BOSiR zorganizował trzeci turniej z cyklu Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Miksta Bartoszyce 2017.



W turnieju wzięły udział następujące pary:
1. Grażul Paulina/Salmanowicz Marcin
2. Bogucka Magda/Ferenc Mateusz
3. Paszko Ada/Gleba Mateusz
4. Treblińska Iza/Trebliński Jakub
5. Ryglewicz Ola/Kulpaka Patryk

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy:
1. Paszko/Gleba - Grażul/Salmanowicz 1:2 (15:7, 8:15, 8:15)
2. Treblińska/Trebliński - Bogucka/Ferenc 1:2 (15:9, 7:15, 12:15)
3. Grażul/Salmanowicz - Ryglewicz/Kulpaka 0:2 (9:15, 13:15)
4. Paszko/Gleba - Bogucka/Ferenc 1:2 (13:15, 15:9, 9:15)
5. Ryglewicz/Kulpaka - Treblińska/Trebliński 2:1 (15:6, 7:15, 16:14)
6. Bogucka/Ferenc - Grażul /Salmanowicz 2:0 (15:6, 15:5)
7. Treblińska/Trebliński - Paszko/Gleba 1:2 (12:15, 15:13, 12:15)
8. Bogucka/Ferenc - Ryglewicz/Kulpaka 1:2 (15:12, 7:15, 7:15)
9. Grażul/Salmanowicz - Treblińska/Trebliński 0:2 (9:15, 13:15)
10. Ryglewicz/Kulpaka - Paszko/Gleba 2:0 (15:7, 22:20)

Klasyfikacja mikstów po 3. turnieju

(turniej rozegrany w dniu 12.07.2017 r.)

Lp.

Imię i nazwisko

Pkt.

1

Ryglewicz Ola/Kulpaka Patryk

12

2

Bogucka Magda/Ferenc Mateusz

10

3

Treblińska Iza/Trebliński Jakub

8

4

Paszko Ada/Gleba Mateusz

6

5

Grażul Paulina/Salmanowicz Marcin

4

 

Klasyfikacja generalna

Lp.

Imię i nazwisko

Data turnieju

Pkt.

28.06.

05.07.

12.07.

Punkty

1

Treblińska Iza/Trebliński Jakub

12

4

8

24

2

Grażul Paulina/Salmanowicz Marcin

10

8

4

22

3

Ryglewicz Ola/Kulpaka Patryk

X

10

12

22

4

Paszko Ada/Gleba Mateusz

8

2

6

16

5

Bogucka Magda/Ferenc Mateusz

X

6

10

16

6

Rodak Joanna/Mielczarek Wiktor

X

12

X

12

7

Kania Klaudia/Lewandowski Jakub

6

X

X

6

8

Bogucka Magda/Midura Mateusz

4

X

X

4

 
13.01.2018 godz. 12.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 1/2 kolejka

13.01.2018 godz. 14.00 (hala sportowa ul. Limanowskiego)
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 11 kolejka

14.01.2018 godz. 11.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 3/4 kolejka

14.01.2018 godz. 11.30 (hala sportowa ul. Limanowskiego)
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 12 kolejka

20.01.2018 godz. 12.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 5/6 kolejka

20.01.2018 godz. 14.00 (hala sportowa ul. Limanowskiego)
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 13 kolejka

21.01.2018 godz. 11.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 7/8 kolejka

21.01.2018 godz. 11.00 (hala sportowa ul. Limanowskiego)
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 14 kolejka

24.01.2018 godz. 13.00 (Lodowisko)
Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

26.01.2018 godz. 13.00 (Lodowisko)
Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

27.01.2018 godz. 12.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 9/10 kolejka

27.01.2018 godz. 12.00 (hala sportowa ul. Limanowskiego)
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 15 kolejka

28.01.2018 godz. 11.00 (hala sportowa SP-3)
Bartoszycka Liga Tenisa Stołowego 11 kolejka

29.01.2018 godz. 13.00 (Lodowisko)
Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

31.01.2018 godz. 13.00 (Lodowisko)
Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

02.02.2018 godz. 12.00 (Lodowisko)
Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji