Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji

Letnie GP w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn po 3. turnieju
13.07.2017.

    10.07.2017r. na boiskach do siatkówki plażowej BOSiR zorganizował trzeci turniej z cyklu Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn Bartoszyce 2017.



W turnieju wzięły udział następujące pary:
1. Łokuciejewski Łukasz/Szymański Grzegorz (Lidzbark Warmiński)
2. Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz
3. Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin
4. Kulpaka Patryk/Lewandowski Jakub
5. Wieleba Adrian/Piotrowski Mateusz
6. Chyl Mateusz/Radzikowski Kamil (Olsztyn)
7. Orzeł Tomasz/Czaplicki Sebastian (Olsztyn)
8. Gajkowski Paweł/Pęcak Patryk
9. Monkiewicz Jakub/Wójcik Michał

Mecze rozgrywano systemem „brazylijskim” do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Mecze półfinałowe
1. Chyl/Radzikowski – Monkiewicz/Wójcik 2:0 (15:7, 15:13)
2. Łokuciejewski/Szymański – Jachimowicz/Gleba 2:0 (22:20, 15:5)

Mecz o 3. miejsce
Jachimowicz/Gleba – Monkiewicz/Wójcik 1:2 (14:16, 16:14, 14:16)

Mecz o 1. miejsce
Chyl/Radzikowski – Łokuciejewski/Szymański 2:0 (15:7, 15:10)

Klasyfikacja trzeciego turnieju
Lp.
Imię i nazwisko
Zdobyte
punkty
1
Chyl Mateusz/Radzikowski Kamil
12
2
Łokuciejewski Łukasz/Szymański Grzegorz
10
3
Monkiewicz Jakub/Wójcik Michał
8
4
Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz
6
5-6
Gajkowski Paweł/Pęcak Patryk
4
Kulpaka Patryk/Lewandowski Jakub
4
7-8
Orzeł Tomasz/Czaplicki Sebastian
2
Wieleba Adrian/Piotrowski Mateusz
2
9
Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin
1
 
 
Klasyfikacja generalna po 3. turnieju

Lp.

Imię i nazwisko

Data turnieju

Pkt.

26.06

03.07

10.07

Punkty

1

Kulpaka Patryk/Lewandowski Jakub

12

12

4

28

2

Jachimowicz Adrian/Gleba Mateusz

4

10

6

20

3

Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin

8

6

1

15

4

Chyl Mateusz /Radzikowski Kamil

X

X

12

12

5

Pęcak Patryk/Czunkiewicz Mateusz

10

X

X

10

5

Midura Mateusz/Ferenc Mateusz

6

4

X

10

5

Łokuciejewski Łukasz/ Szymański Grzegorz

X

X

10

10

6

Królikowski Mariusz/Monkiewicz Jakub

X

8

X

8

6

Monkiewicz Jakub/Wójcik Michał

X

X

8

8

7

Gajkowski Paweł/Pęcak Patryk

X

X

4

4

8

Orzeł Tomasz/Czaplicki Sebastian

X

X

2

2

8

Wieleba Adrian/Piotrowski Mateusz

X

X

2

2

 




 
 

02.09., godz. 15:00 Orlik ul. Bema   
Witaj Szkoło na Wesoło i Sportowo

03.09., godz. 10:00 Orlik ul. Bema
VI Zakładowe Mistrzostwa Bartoszyc w Piłce Nożnej

15-16.09., godz. 17:00 Centrum Sportowe ul. Korczaka
Mistrzostwa Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce   

20.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (1. kolejka)

23.09., godz. 10:00 hala sportowa ul. Limanowskiego
II Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej   

27.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (2. kolejka)

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji