Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji

Latnie GP w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet po 3. turnieju
13.07.2017.

    11.07.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej BOSiR zorganizował trzeci turniej z cyklu Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet Bartoszyce 2017.
 




W turnieju wzięły udział następujące pary:
1. Grażul Paulina/Parafińczuk Ula
2. Rolnicka Dorota/Paszko Ada
3. Bobel Ula/Łaniewska Gabrysia
4. Kuźniewska Klaudia/Ryglewicz Ola
5. Bogucka Magda/Treblińska Iza

Ze względu na małą ilość par turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Pary grały do dwóch wygranych setów do 15 punktów.


Wyniki poszczególnych meczy.
Lp.
Drużyny
X
Set I
II
III
1
Bogucka Magda
Treblińska Iza
x
Rolnicka Dorota
Paszko Ada
0-2
13-15
20-22
X
2
Kuźniewska Klaudia
Ryglewicz Ola
x
Bobel Ula
Łaniewska Gabrysia
2-1
12-15
15-11
15-4
3
Rolnicka Dorota
Paszko Ada
x
Grażul Paulina
Parafińczuk Ula
1-2
12-15
15-11
13-15
4
Bogucka Magda
Treblińska Iza
x
Bobel Ula
Łaniewska Gabrysia
0-2
12-15
12-15
X
5
Grażul Paulina
Parafińczuk Ula
x
Kuźniewska Klaudia
Ryglewicz Ola
2-0
15-12
15-9
X
6
Bobel Ula
Łaniewska Gabrysia
x
Rolnicka Dorota
Paszko Ada
0-2
13-15
0-15
X
7
Kuźniewska Klaudia
Ryglewicz Ola
x
Bogucka Magda
Treblińska Iza
2-0
15-13
15-12
X
8
Bobel Ula
Łaniewska Gabrysia
x
Grażul Paulina
Parafińczuk Ula
1-2
9-15
15-12
7-15
9
Rolnicka Dorota
Paszko Ada
x
Kuźniewska Klaudia
Ryglewicz Ola
0-2
10-15
16-18
X
10
Grażul Paulina
Parafińczuk Ula
x
Bogucka Magda
Treblińska Iza
1-2
15-7
12-15
8-15
 
Klasyfikacja końcowa 3 turnieju (11 lipca 2017)
Lp.
Imię i nazwisko
Zdobyte
punkty
1.
Grażul Paulina/ Parafińczuk Ula
12
2.
Kuźniewska Klaudia / Ryglewicz Ola
10
3.
Rolnicka Dorota / Paszko Ada
8
4.
Bobel Ula / Łaniewska Gabrysia
6
5.
Bogucka Magda / Treblińska Iza
4
 
Klasyfikacja generalna Grand Prix w Siatkówkę Plażową Kobiet 2017
(po 3. turniejach)
Lp.
Imię i nazwisko
Data turnieju
Suma
pkt.
27.06.
2017
04.07.
2017
11.07.
2017
Punkty
1
Grażul Paulina/Parafińczuk Ula
12
4
12
28
2
Kuźniewska Klaudia/Ryglewicz Ola
6
10
10
26
2
Bogucka Magda/Treblińska Iza
10
12
4
26
3
Rolnicka Dorota/Paszko Ada
8
8
8
24
4
Bobel Ula/Łaniewska Gabrysia
4
6
6
16
5
Szczurko Marlena/Bieniek Ola
2
X
X
2
5
Rodak Joanna/Cichocka Julia
X
2
X
2

 
 

02.09., godz. 15:00 Orlik ul. Bema   
Witaj Szkoło na Wesoło i Sportowo

03.09., godz. 10:00 Orlik ul. Bema
VI Zakładowe Mistrzostwa Bartoszyc w Piłce Nożnej

15-16.09., godz. 17:00 Centrum Sportowe ul. Korczaka
Mistrzostwa Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce   

20.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (1. kolejka)

23.09., godz. 10:00 hala sportowa ul. Limanowskiego
II Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej   

27.09., godz. 17:00 Orlik ul. Bema
VIII Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej (2. kolejka)

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji