Za nami XXV Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Wyniki rywalizacji
22.06.2017.

      W dniach 19 i 20.06.2017 r. na obiektach sportowych GIM 2, ZS 1, SP 3 i stadionie miejskim w Bartoszycach odbywała się rywalizacja sportowa w ramach XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Bartoszyce 2017. Przedstawiamy wyniki rywalizacji.



Zdjęcia dostępne pod tym adresem.


I dzień zawodów
(szkoły podstawowe)

Turniej piłki nożnej chłopców klas V SP

Tabela:
1. SP 4  - 11 pkt    (8 : 1)    
2. SP 3  - 9 pkt     (9 : 0)                                    
3. Gmina B - ce - 9 pkt  (8 : 2)        
4. SP 7  - 8 pkt     (6 : 2)               
5. SP 1  - 3 pkt     (7 : 10)
6. SP 8   - 0 pkt    (1 : 24)           

Turniej piłki siatkowej dziewcząt SP

Tabela:
1. SP 7  -  4 pkt     4 : 0   stosunek setów
2. SP 3  -  3 pkt     3 : 1      -//-                                         
3. Gmina B - ce -  2 pkt   2 : 2     -//-
4. SP 8  -  1 pkt     1 : 3    -//-
5. SP 1  -  0 pkt     0 : 4    -//-

Turniej piłki siatkowej chłopców SP

Tabela:
1.    SP 3         - 4 pkt    4 : 0   stosunek setów
2.    SP 7         - 3 pkt    3 : 1    -//-
3.    Gmina B – ce     - 2 pkt    2 : 2    -//-             
4.    SP 1         - 1 pkt    1 : 3    -//-
5.    SP 4         - 1 pkt    1 : 3    -//-

Turniej "dwa ognie"  dziewcząt klas V

Tabela:
1. SP 3  - 8 pkt
2. SP 7  - 6 pkt
3. SP 1 - 4 pkt
4. Gmina B – ce  - 2 pkt
5. SP 4  - 0 pkt

(szkoły gimnazjalne)

Turniej piłki siatkowej dziewcząt GIM
1. GIM 2 – GIM 1   2 : 0
2. GIM 1 – Gmina B–ce  0 : 2  
3. GIM 2 – Gmina B–ce  2 : 0  

Tabela :
1. GIM 2 -  4 pkt   4 : 0    stosunek setów
2. Gmina B – ce  -  3 pkt   2 : 2   -//-
3. GIM 1 -  0 pkt   0 : 4   -//-

Turniej piłki siatkowej chłopców GIM
1. GIM 2 – Gmina B – ce 2 : 0 
2. GIM 2 – GIM 1 2 : 0  
3. GIM 1 – Gmina B – ce 2 : 1 

Tabela :
1. GIM 2 -  4 pkt  4 : 0  stosunek setów
2. GIM 1 -  3 pkt  2 : 3    -//-
3. Gmina B – ce  -  2 pkt    1 : 4    -//-

Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas I GIM
1. GIM 2 – GIM 1  1:1
2. GIM 2 – Gmina B- ce  2:0 
3. GIM 1 – Gmina B- ce  6:0

Tabela
1. GIM 1  -  4 pkt  7 : 1   stosunek bramek
2. GIM 2  -  4 pkt  3 : 1    -//-
3. Gmina B – ce - 0 pkt 0 : 8  -//-

Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas II GIM
1. GIM 1 – Gmina B – ce   3 : 1  
2. GIM 2 – Gmina B – ce   8 : 0 
3. GIM 2 – GIM 1  3 : 2

Tabela :
1. GIM 2 –  6 pkt    11 : 2   stosunek bramek 
2. GIM 1  -   3 pkt      5 : 4            -//- 
3. Gmina B – ce -   0 pkt        1 : 11          -//-

Turniej piłki nożnej 7 – osobowej dziewcząt rep. GIM
1. GIM 1 – Gmina B – ce   0 : 3  
2. GIM 2 – Gmina B – ce  0 : 1  
3. GIM 2 – GIM 1  0 : 2  

Tabela :
1. Gmina B – ce  -  6 pkt     4 : 0  stosunek bramek
2. GIM 1  -  3 pkt    2 : 3           -//-
3. GIM 2  -  0 pkt    0 : 3           -//-
      
Turniej piłki koszykowej chłopców GIM
1. GIM 1 – GIM 3  13:4
2. GIM 2 – Gmina B – ce  6:0
3. GIM 1 – Gmina B – ce  19:5
4. GIM 2 – GIM 3   20:9
5. GIM 3 – Gmina B – ce  6:14
6. GIM 1 – GIM  2  17:10

Tabela :
1. GIM 1 -  6 pkt    49 : 19   stosunek koszy
2. GIM 2  - 4 pkt    36 : 26   -//-
3. Gmina B – ce -  2 pkt    19 : 31  -//-
4. GIM 3 -   0 pkt    19 : 47   -//-

II dzień zawodów
(szkoły podstawowe)


Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców SP
1. SP 3
2. SP 7
3. Gmina B – ce
4. SP 4
5. SP 1
6. SP 8

Turniej rekreacyjno – sportowy klas IV SP

1. SP 7 –  24 pkt                                                     
2. SP 3 –  22 pkt                          
3. SP 4  –  21 pkt
4. SP 1 –  19 pkt
4. Gmina B - ce  – 19 pkt

Zawody LA dziewcząt i chłopców SP

100 m – dz.

1. Pijewska Julia – SP 3 -  14,61 sek.
2. Biała Wiktoria - Gmina B – ce  -  15,20 sek.
3. Bryl Martyna – SP 7  – 15, 31 sek.
4. Łuszczak Emilia - SP 4  -  15.70 sek.
5. Zacharewicz Maja  – SP 1 – 16,16 sek.
6. Demczur Natalia  – SP 8– 18,18 sek.

100 m – chł.
1. Kozera Dominik  – SP 3 – 13,43 sek.
2. Tywoniuk Fabian – SP 7 – 14,69 sek.
3. Jakutowicz Jakub  - Gmina B – ce  - 14,72 sek.
4. Tumiński Damian  – SP 4 – 15,36 sek.

200 m – dz.
1. Marks Amelia  – Gmina B - ce   – 32,85 sek.
2. Seweryn Julia   – SP 3 – 33,16 sek.
3. Lewandowska Aleksandra  – SP 1 – 33,96 sek.
4. Komorowska Ula  – SP 4  – 34,62 sek.
5. Kleischmidth Daria – SP 7 – 36,70 sek.
6. Rybacka Kaja  -  SP 8   -   38,72 sek.

200 m – chł.
1.    Gawruk Alan  –  SP 1 – 30,68 sek.
2.    Drusewicz Jakub   – SP 4 – 30,69 sek.
3.    Maciejewski Rafal  – SP 3 – 31,88 sek.
4.    Ruciński Bartłomiej – Gmina B – ce  - 32,82 sek.
5.    Kasprowicz Michał – SP 7 – 34,44 sek.

600 m – dz.
1.    Urbańska Aleksandra – SP 3 – 2.05,68 min
2.    Skabara Sandra –Gmina B - ce – 2.07,80 min
3.    Żbikowska Hanna  – SP 7 – 2.10,03 min
4.    Szczytowicz Kinga  -  SP 1  -  2.13,76 min
5.    Zawiślak Natalia  -  SP 4  -  2.20,90 min
6.    Styrańczak Olsa  -  SP 8  -  2.30,88 min

600 m – chł.
1.    Harhaj Bartek   – SP 7 – 1.56,80 min
2.    Kazimierczak Igor  – Gmina B - ce  – 2.05,77 min
3.    Odyniec Paweł  –  SP 4 – 2.09,52 min
4.    Grzywnowicz Marcel   – SP 1 – 2.12,61 min
5.    Kopytko Grzegorz –  SP 8 – 2.14,56 min

skok w dal – dz.
1. Topczyłko Wiktoria   –  SP 3 – 434 cm
2. Szymańska Lidia  –  SP 1 – 408 cm
3. Gadomska Amelia – SP 7 – 392 cm
4. Jaroszewicz Oliwia  – Gmina B - ce –  389 cm

skok w dal – chł.
1. Kozera Dominik -  – SP 3 – 450 cm
2. Dwinów Michał  – Gmina B – ce  – 415 cm
3. Lewandowski Piotr   – SP 1 - 396 cm
4. Dziadosz Szymon – SP 7 – 375 cm

sztafeta 4 x 200 m – ( 2 dz. + 2 chł )
1. SP 1 –  2.08,57 min
2. SP 3 –  2.09,15 min
3. SP 7 -   2.09,56 min
4. Gmina B – ce -   2.09,93 min
5. SP 4 -   2.15,96 min
(szkoły gimnazjalne)

Turniej „dwa ognie” dziewcząt klas I GIM :
1. GIM 2 – Gmina B–ce 10:6
2. GIM 1 – Gmina B–ce 16:6
3. GIM 2 – GIM 1  10:5

TABELA :
1. GIM 2   - 4 pkt  (20 : 11)
2. GIM 1   - 2 pkt  (21 : 16)
3. Gmina B - ce  -  0 pkt (12 : 26)

Turniej piłki nożnej 11 – osobowej chł. GIM :
1. GIM 1 – GIM 3 (4:0)                                                                                               
2. GIM 2 – Gmina B – ce (1:0)
3. GIM 2 – GIM 3 (8:0)
4. Gim 1 – Gmina B – ce (0:2)
5. GIM 3 – Gmina B – ce (0:3)
6. GIM 2 – GIM 1 (3:0)

Tabela :
1. GIM 2 - 9 pkt 12:0 -//-
2. Gmina B - ce - 6 pkt 5:1 -//-
3. GIM 1 - 3 pkt  4:5 -//-     
4. GIM 3 - 0 pkt  0:15 -//-

Zawody LA dziewcząt i chłopców GIM

100 m – dz.
1. Konowrocka Weronika – GIM 1  – 13,32 sek.
2. Powierża Julia  – Gmina B – ce  – 14,18 sek.
3. Sawicka Weronika  – GIM 2 – 14,66 sek.
4. Żylińska Aleksandra – Gmina B – ce – 14,74 sek.
5. Sienkiewicz Ada – GIM 1 – 15,34 sek.
6. Stapel Weronika – GIM 2 – 16,53  sek.

100 m – chł.
1.    Pieczułajtis Patryk – GIM 1  – 11,64 sek.
2.    Rodzik Jakub – GIM 1   – 12,66 sek.
3.    Biały Dominik – GIM 3 – 12,71sek.
4.    Brończyk Jakub  -  GIM 3  - 13,26 sek.
5.    Krejer Dawid  -  GIM 2  -  13,41 sek.
6.    Lemański Jakub – Gmina B – ce  – 13,49 sek.
7.    Niebrzegowski Łukasz – GIM 3 – 13,60 sek.

200 m – dz.
1.    Bobel Ula  – GIM 2 – 29,36 sek.
2.    Kruk Natalia  – GIM 1 – 30,98 sek.
3.    Subotowicz Urszula – Gmina B - ce – 31,12 sek.
4.    Korzeniewska Dominika –  GIM 2  – 32,57 sek.
5.    Obrębska Weronika – Gmina B – ce – 35,05 sek.
6.    Dąbrowna Katarzyna – GIM 3  – 41,74 sek.

200 m – chł.
1.    Ostrowski Patryk  –  GIM 1  – 25,72 sek.
2.    Łagodzki Adrian – Gmina B – ce – 26,68 sek.
3.    Koleśnik Rafał  – GIM 1 – 26,82 sek.
4.    Cegiełka Krystian  –  GIM 2 – 27,00 sek.
5.    Marks Michał  – Gmina B – ce  - 27,14 sek.
6.    Łunio Olaf – GIM 2  – 28,80 sek.

600 m – dz.
1. Połujańska Oliwia - GIM 2 – 1.48,01 min
2. Mazurowska Natalia  – Gmina B – ce  – 2.07,48 min
3. Pazik Ewelina   – Gmina B - ce  -  2,10,34 min
4. Stasal Weronika – GIM 1 – 2.13,27 min
5. Stapel Weronika – GIM 2 – 2.15,92 min
6. Boras Natalia – GIM 1 – 2.18,27 min

1000 m – chł.
1.    Monkiewicz Maciej  – GIM 1 – 3.07,51 min
2.    Skabara Damian – Gmina B – ce – 3.16,13 min
3.    Girulski Jakub – GIM 2 – 3,26,52 min
4.    Hołownia Michał – Gmina B - ce– 3.32,20 min
5.    Dańków Andrzej –  GIM 3 – 3,33,71 min
6.    Dunajewski Jakub – GIM 1 – 3.40,71 min

skok w dal – dz.
1.Taranowicz Julia – Gmina B- ce – 497 cm
2. Bobel Ula -  GIM 2  -  485 cm
3. Konowrocka Weronika  – GIM 1 – 416 cm
4. Sienkiewicz Ada – GIM 1 – 400 cm
5. Korzeniewska Dominika – GIM 2 – 400 cm
6.Adamczyk Paulina– GIM 1 – 386 cm
7. Kozłowska Izabela – Gmina B – ce – 368 cm
8. Bandura Kaja – GIM 1 – 334 cm

skok w dal – chł.
1.    Gil Paweł – Gmina B - ce – 552 cm
2.    Girulski Jakub – GIM 2 – 550 cm
3.    Leonowicz Patryk– GIM 2 – 537 cm
4.    Bykowski Bartłomiej – GIM 1 – 530 cm
5.    Kołodziejak Sebastian – GIM 1 – 528 cm
6.    Warmachowski Wiktor – Gmina B – ce – 496 cm

pchnięcie kulą – dz.
1.    Kuzia Patrycja – Gmina B - ce  –  843 cm
2.    Rafalska Weronika – GIM 2 – 779 cm
3.    Złonkiewicz Julia – Gmina B – ce – 754 cm
4.    Fidura Kamila – GIM 1 – 727 cm

pchnięcie kulą – chł.
1.    Steć Albert – Gmina B – ce – 1175 cm
2.    Makarewicz Jakub – Gmina B – ce – 1018 cm
3.    Tymcio Kacper  – GIM 2 - 1003 cm
4.    Winiarski Filip – GIM 1 – 970 cm
5.    Trebliński Artur – GIM 1 – 899 cm

sztafeta 4 x 100 m – dz.
1. GIM 2  –  57,82 sek.
2. Gmina B - ce  –  59,27 sek.
3. GIM 1 -   60,02 sek.

sztafeta 4 x 100 m – chł.
1. GIM 1  -  48,59 sek.
2. Gmina B – ce -  51,45 sek.
3. GIM 2  -  51,91 sek.

 

25.11.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 1 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
26.11.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 2 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
02.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 3 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
03.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 4 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
06.12.2017 godz. 11.00
Mikołajkowe Show Sportowe /hala sportowa SP-7/
06.12.2017 godz. 16.00
Oficjalne otwarcie lodowiska
09.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 5 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
10.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 6 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
16.12.2017 godz. 14.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 7 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
17.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 8 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
27.12.2017 godz. 17.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 9 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
28.12.2017 godz. 17.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 9 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/
30.12.2017 godz. 11.00
XVIII Mistrostwa Bartoszyce w Futsalu im. Stafana Pszczoły 10 kolejka  /hala sportowa ul. Limanowskiego/

Szybki kontakt

Adres: Bartoszyce,
ul. Jagiellończyka 1/2

Tel: (0-89) 762 98 71
Fax: (0-89) 762 98 71
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji