Komunikat końcowy z finału województwa WM SZS w mini piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych
24.03.2017.
Komunikat końcowy z finału województwa WM SZS w mini piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych.





WYNIKI:

grupa I
1.    SP Lubawa  -  SP  22 Olsztyn  12 : 6    ( 4 : 2 )
2.    SP 3 Bartoszyce  -  SP Lubawa 22 : 7    ( 12 : 4 )
3.    SP 3 Bartoszyce  -  SP 22 Olsztyn 12 : 10   ( 6 : 5 )

Tabela grupy I :
1.    SP 3 Bartoszyce -  4 pkt / 34:17 stosunek bramek
2.    SP Lubawa -  2 pkt / 19:28
3.    SP 22 Olsztyn -  0 pkt /16:24

grupa II
1.    SP 9 Elbląg  -  SP 4 Mragowo 7:13 (3:8)
2.    SP 2 Olecko  -  SP 4 Mrągowo  8:13 (4:4)
3.    SP 3 Olecko  -  SP 9 Elbląg 16:16 (7:8)    

Tabela grup II :
1.    SP 4 Mragowo  -  4 pkt / 26:15 stos. bramek
2.    SP 3 Olecko -  1 pkt / 24:29
3.    SP 9 Elbląg -  1 pkt / 23:29

mecze półfinałowe :
1. SP 3 Bartoszyce  -  SP 3 Olecko 12:8 (6:3)
2. SP Lubawa    -   SP 4 Mragowo 8:14 (5:7)

mecz o V miejsce :
SP 22 Olsztyn  -  SP 9 Elbląg 11:7 (5:4)  
 
mecz o III miejsce : 
SP 3 Olecko  -  SP Lubawa 25:10 (12:4)

mecz o I miejsce :
SP 3 Bartoszyce  -  SP 4 Mragowo 11:5 (6:4)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1.    SP 3 Bartoszyce
2.    SP 4  Mrągowo
3.    SP  3 Olecko
4.    SP  Lubawa
5.    SP 22 Olsztyn
6.    SP 9 Elbląg

Zwycięska drużyna SP 3 Bartoszyce wystąpiła w składzie : Koszelnik Konrad, Wachsman Piotr, Tokarz Jakub ( 23 ), Kozera Dominik ( 7 ), Jankowski Dominik ( 10 ), Tokarz Filip ( 8  ), Kaczyński Michał ( 4  ), Ślusar Konrad, Trebliński Michał ( 5 ), Prokocki Hubert, Kucharski Dawid.

Opiekunem zespołu SP 3 Bartoszyce był pan mgr Marek Ignatowski.
SP 4 Mrągowo wystąpiła w składzie  Drużyna: Koziński Maciej, Kurbiedz  Dawid ( 9 ), Barma Jakub ( 4 ), Werno Aleksander, Drążek Bartłomiej ( 1 ), Węglewski Marcel ( 4 ), Fabisiak Piotr ( 12 ), Sawicki Wojciech, Cichowski Szymon ( 7 ), Wierciszewski Jakub, Ziarnowski Adrian, Barczyk Mateusz ( 8 ).

Opiekunem zespołu SP 4 Mrągowo był pan mgr Jacek Starczewski.

SP 3 Olecko wystąpila w składzie : Nowakowski Marek ( 10 ), Antkiewicz Franciszek ( 6 ), Prusko Bartosz ( 12 ), Gabruś Błażej ( 5 ),  Łapiński Kacper, Zamojski Wiktor ( 18 ), Bełbot Kacper, Siemaszko Michał ( 5 ), Żukowski Klaudiusz ( 3 ), Kuszewski Paweł.

Opiekunem zespołu SP 3 Olecko był pan mgr Zbigniew Polakowski.

SP Lubawa wystąpiła w składzie : Caban Maciej, Chrzyński Łukasz, Dereszewski Patryk,  Galiński Mateusz ( 1 ), Gorzka Adrian ( 1 ), Jackowski Mateusz ( 6 ), Kołodziejski Igor ( 2 ), Konrad Jakub ( 4 ), Kulwicki Hubert ( 2 ), Licznerski Patryk, Szałkowski Szymon ( 16 ), Szczepański Szymon ( 1 ), Szostek Arkadiusz, Złotowski Mateusz ( 5 ).

Opiekunem zespołu SP Lubawa był pan mgr Henryk Mężykowski.

Drużyna SP 22 Olsztyn wystąpiła w składzie : Domagalski Tomasz, Góralski Jakub ( 8 ), Kalinowski Filip ( 1 ), Masłowski Fabian ( 2 ), Obrębski Przemysław, Olszewski Mateusz, Pietkiwicz Bartek ( 3 ), Postek Ignacy, Zduńczyk Kacper ( 7 ),  Materna Damian ( 4 ), Leśniak Adam ( 1 ), Szczech Jakub.

Opiekunem zespołu SP 22 Olsztyn był pan mgr Kazimierz Przekop.

Drużyna SP 9 Elbląg wystąpiła w składzie : Franczuk Jacek, Groth Kamil, Jaskorzyński Konrad,  Kaprowski Mateusz ( 2 ),  Wociel Kacper ( 10 ), Wójcik Damian ( 1 ),Rachwał Patryk ( 4 ), Szor Maciej ( 1 ), Szybilski Wojciech ( 9 ), Topolski Maciej ( 2 ), Mikołajczyk Bartosz ( 1 ), Ręczkowski Michał, Marcinek Kacper, Wroblewski Kacper, Giebiński Gabriel.

Opiekunem zespołu SP 9 Elbląg była pani mgr  Wasilewska – Szostek.

Nagrody indywidualne :
najlepszy bramkarz:  Bełbot Kacper – SP 3 Olecko
najlepszy zawodnik:  Kurbiedź Dawid – SP 4 Mrągowo
najlepszy strzelec: Tokarz Jakub – SP 3 Bartoszyce - ( 23 bramki)

Najlepsi w drużynach:
najlepszy zawodnik SP Lubawa – Jackowski Mateusz
najlepszy zawodnik SP 9 Elbląg  -  Szybilski Wojciech
najlepszy zawodnik SP 3 Olecko -  Zamojski Wiktor
najlepszy zawodnik SP 4 Mrągowo – Cichowski
najlepszy zawodnik SP 22 Olsztyn – Masłowski Fabian
najlepszy zawodnik SP 3 Bartoszyce – Tokarz Filip

zawody swoją obecnością zaszczycili :
- Burmistrz Miasta Bartoszyce – pan Piort Petrykowski
- Dyrektor SP 3 Bartoszyce – pani Ewa Kapusto
- Dyrektor BOSiR – pan Wiesław Kurach
- Przewodniczący WM SZS w Olsztynie – pan Wacław Wasiela

zawody sędziowali :
•    pan Jarosław Klimko
•    pan Andrzej Cichocki
•    pan Sławomir Kirkuć
•    pan Marek Ignatowski

Zawody finałowe zostały zorganizowane przez :
•    W – M SZS w Olsztynie
•    BOSiR  Bartoszyce
•    SP 3 Bartoszyce
•    ZSP 1 Bartoszyce

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji