Komunikat końcowy z Mistrzostw rejonu II w mini piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych
02.12.2016.
Komunikat końcowy z Mistrzostw rejonu II w mini piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych, Bartoszyce – 28.11.2016 r.




WYNIKI:
1.    SP 3 Bartoszyce  -  SP Wilkowo          17 : 8 ( 10 : 4 )
2.    ZS 1 Bartoszyce  -  SP 4 Kętrzyn         4 : 16  ( 3 : 7 )
3.    ZS 1 Bartoszyce  -  SP 3 Bartoszyce     7 : 16 ( 4 : 7 )
4.    SP 4 Ketrzyn        -  SP Wilkowo          14 : 6 ( 8 : 3 )
5.    SP 3 Bartoszyce  -  SP 4 Kętrzyn         15 : 7 ( 6 : 5 )
6.    ZS 1 Bartoszyce  -  SP Wilkowo            8 : 7 ( 4 : 3 )

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. SP 3 Bartoszyce - 6 pkt 48 : 22  stosunek bramek
2. SP 4 Kętrzyn - 4 pkt 37 : 25           -//-
3. ZS 1 Bartoszyce - 2 pkt 19 : 39           -//-
4. SP Wilkowo - 0 pkt 21 : 39           -//-
   
* awans do dalszych zawodów uzyskały drużyny : SP 3 Bartoszyce i SP 4 Kętrzyn

Zwycięska drużyna SP 3 Bartoszyce wystąpiła w składzie : Koszelnik Konrad, Wachsman Piotr, Tokarz Jakub (22), Kozera Dominik (8), Jankowski Dominik (5), Tokarz Filip (5), Kaczyński Michał (6), Ślusar Konrad (1), Prokocki Hubert, Lewoń Gabriel (1).

Opiekunem zespołu SP 3 Bartoszyce był pan mgr Marek Ignatowski.

Drużyna SP 4 Kętrzyn wystąpiła w składzie : Lewczyk Filip ( 11 ), Dymański Damian, Kasialis Grzegorz ( 1 ), Bielak Julian, Lewczyk Piotr ( 13 ), Kiełczykowski Kornel ( 4 ), Tymoszuk Oskar, Czepułkowski Piotr, Tunkiewicz Łukasz ( 2 ), Zalewski Oliwier ( 3 ), Baturo Leon, Kiełdanowicz Olaf ( 3 ).

Opiekunem zespołu SP 4 Kętrzyn była pani mgr Wioletta Sosnowska.

Drużyna ZS 1 Bartoszyce wystąpiła w składzie : Lewandowski Piotr ( 8 ), Janowicz Szymon ( 5 ), Szulc Kacper, Grzywnowicz Marcel (2 ), Cejmerowski Igor ( 2 ), Woś Hubert ( 2 ), Pietrusewicz Patryk, Kołodziejczyk Michał, Jaźwiński Łukasz, Krześcijański Filip, Psujek Mirosław, Łuczkowski Jakub, Bogucki Dominik, Błogosławski Krystian.

Opiekunem ZS 1 Bartoszyce był pan mgr Zbigniew Kuśnierz.

Zespół SP Wilkowo wystąpił w składzie : Pancechowski Wojciech, Harkot Kacper ( 12 ), Książek Marcin ( 1 ), Werbanowski Dominik, Ptak Damian, Bagiński Gracjan ( 4 ), Kucyński Patryk ( 1 ), Kajak Gabriel, Sańko Paweł ( 1 ).

Opiekunem SP Wilkowo był pan mgr Rafał Sokołowski.

Zawody zostały zorganizowane przez :

- W – M SZS w Olsztynie
- BOSiR  Bartoszyce
- SP 3 Bartoszyce
- ZSP 1 Bartoszyce

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
 





Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji