- Tenis ziemny

Tenis ziemny
Znamy ćwierćfinalistów mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
15.09.2017.

    Wczoraj poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznych mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. Z grupy III do dalszych gier awansowali Mateusz Pisiałek (Bartoszyce) i Adam Brodowski (Lidzbark Warmiński), natomiast z grupy IV Mariusz Królikowski i Jarosław Sinkiewicz (obaj z Bartoszyc).
Czytaj całość
 
Terminarz oraz rozpiska Mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
03.09.2017.

      Szesnastu zawodników weźmie udział w Mistrzostwach Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Bartoszyce, które odbędą się w dniach 13-14 września na terenie Centum Sportowego przy ul. Korczaka. Przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz spotkań.
Czytaj całość
 
BOSiR zaprasza na Wakacyjną Szkółkę Tenisa Ziemnego
28.06.2017.

        Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacyjną Szkółkę Tenisa Ziemnego dla najmłodszych. Z bezpłatnych zajęć skorzystać mogą dzieci do 12 roku życia.
Czytaj całość
 
Marcin Paterek zwyciężył w Mistrzostwach Bartoszyc w tenisie ziemnym mężczyzn 2015
07.09.2015.

      Marcin Paterek zwyciężył w Mistrzostwach Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn 2015. W finale Paterek pokonał Andrzeja Cegiełkę. Trzecie miejsce w mistrzostwach zajął Mariusz Królikowski.
Czytaj całość
 
Finał Mistrzostw Bartoszyc w tenisie ziemnym mężczyzn już w niedzielę
28.08.2015.

       W niedzielę 30 sierpnia na orliku przy ul. Traugutta, w wielkim finale, spotkają się zwycięzcy I fazy rozgrywek Mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn. Finalistów wyłonią mecze ćwierćfinałowe. Przedstawiamy pełny terminarz spotkań.


 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 24

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji