- Tenis ziemny

Tenis ziemny
Zapraszamy na darmowe lekcje gry w tenisa ziemnego
05.07.2018.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na darmowe lekcje gry w tenisa ziemnego. Zajęcia odbędą się we wtorek, 10 lipca 2018 r. o godz. 13:00 na kortach tenisowych przy ul. Korczaka w Bartoszycach. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj całość

Znamy ćwierćfinalistów mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
15.09.2017.

Wczoraj poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznych mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. Z grupy III do dalszych gier awansowali Mateusz Pisiałek (Bartoszyce) i Adam Brodowski (Lidzbark Warmiński), natomiast z grupy IV Mariusz Królikowski i Jarosław Sinkiewicz (obaj z Bartoszyc).

Terminarz oraz rozpiska Mistrzostw Bartoszyc w Tenisie Ziemnym
03.09.2017.

Szesnastu zawodników weźmie udział w Mistrzostwach Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Bartoszyce, które odbędą się w dniach 13-14 września na terenie Centum Sportowego przy ul. Korczaka. Przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz spotkań.

BOSiR zaprasza na Wakacyjną Szkółkę Tenisa Ziemnego
28.06.2017.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacyjną Szkółkę Tenisa Ziemnego dla najmłodszych. Z bezpłatnych zajęć skorzystać mogą dzieci do 12 roku życia.

Marcin Paterek zwyciężył w Mistrzostwach Bartoszyc w tenisie ziemnym mężczyzn 2015
07.09.2015.

Marcin Paterek zwyciężył w Mistrzostwach Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn 2015. W finale Paterek pokonał Andrzeja Cegiełkę. Trzecie miejsce w mistrzostwach zajął Mariusz Królikowski.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 25