Liga Piłki Nożnej
"Piękni i młodzi" wygrali III Letni Turniej OPEN w Piłce Nożnej
06.08.2015.

Drużyna "Piękni i Młodzi" zwyciężyła w III Letniej Turnieju OPEN w Piłce Nożnej. Piłkarskie zmagania trwały dwa dni, mecze rozgrywano na orliku przy ul. Bema. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna W-M OSG Kętrzyn, trzecie Victoria Bartoszyce.
Czytaj całość

Zgłoś drużynę do III Letniego Turnieju OPEN 2015 w Piłce Nożnej
22.07.2015.

Trwają zapisy do III Letniego Turnieju OPEN 2015 w Piłce Nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 4-5 sierpień br. Zbierz drużynę i zgłoś swój udział! Przedstawiamy regulamin rozgrywek.

23.06.2015.

Amatorska Liga Piłki Nożnej 6-cio osobowej zakończona
30.05.2015.

Dobiegły końca rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej rozgrywanej na orliku bartoszyckiej "budowlanki". Na kolejkę przed końcem mistrzostwo zapewniła sobie ekipa Delux, o dalszych miejscach na podium decydowały ostatnie spotkania. Ostatecznie na drugim miejscu zakończyła ekipa Gastpol, a tuż za nimi uplasowała się Vikcia.

Amatorska Liga Piłki Nożnej. Delux już ma mistrza
26.05.2015.

Jedna kolejka pozostała do zakończenia Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Już wiemy, że mistrzem rozgrywek zostanie ekipa Delux. Pozostałe miejsca na podium rozstrzygną się w ostaniej kolejce.

Amatorska Liga Piłki Nożnej. Przed nami decydujące mecze
16.05.2015.

Zaledwie dwie kolejki pozostały do zakończenia Amatroskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Rozgrywki dostarczają coraz więcej emocji. W trzech ostatnio rozegranych spotkaniach padły 43 bramki. Największe szanse na zdobycie tytułu ma ekipa Delux.

Za nami 11. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Delux na czele tabeli
11.05.2015.

Tylko 3 kolejki pozostały do zakończenia Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Liderem tabeli jest ekipa Delux.

Za nami 10. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
04.05.2015.

W minionym tygodniu rozegrano 10. kolejkę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Emocji jak zwykle nie zabrakło. Liderem tabeli wciąż pozostaje ekipa Delux.

Rozegrano zaległy mecz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
28.04.2015.

W dniu wczorajszym rozegrano zaległe spotkanie w ramach V Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Prowadząca w tabeli ekipa Delux przegrała z Gastpolem.

Za nami 9. kolejka Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej
27.04.2015.

Za nami już 9. kolejek Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej rozgrywanej na bartoszyckich "Orlikach". Drugą porażkę w tundzie wiosennej zanotowała ekipa Gastpolu. Tym razem silniejszą ekipą okazało się W-M Glass. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Tomasz Deluga (DELUX), która ma na koncie 20 bramek.

II runda Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej rozpoczęta
17.04.2015.

W dniu wczorajszym rozegrano 1. kolejkę drugiej rundy V Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej. Emocji nie brakowało. Remisem 7:7 zakończyło sie spotkanie Deluxu z Vikcią, ekipa Po Cichu pokonała Gastpol 4:5. Budomex pewnie pokonał WM-Glass.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 105 z 191