Liga Piłki Nożnej
Za nami 11. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Delux na czele tabeli
11.05.2015.

       Tylko 3 kolejki pozostały do zakończenia Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Liderem tabeli jest ekipa Delux.
Czytaj całość
 
Za nami 10. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
04.05.2015.

      W minionym tygodniu rozegrano 10. kolejkę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Emocji jak zwykle nie zabrakło. Liderem tabeli wciąż pozostaje ekipa Delux.
Czytaj całość
 
Rozegrano zaległy mecz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
28.04.2015.

       W dniu wczorajszym rozegrano zaległe spotkanie w ramach V Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Prowadząca w tabeli ekipa Delux przegrała z Gastpolem.
Czytaj całość
 
Za nami 9. kolejka Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej
27.04.2015.

     Za nami już 9. kolejek Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej rozgrywanej na bartoszyckich "Orlikach". Drugą porażkę w tundzie wiosennej zanotowała ekipa Gastpolu. Tym razem silniejszą ekipą okazało się W-M Glass. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Tomasz Deluga (DELUX), która ma na koncie 20 bramek.
Czytaj całość
 
II runda Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej rozpoczęta
17.04.2015.

      W dniu wczorajszym rozegrano 1. kolejkę drugiej rundy V Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej. Emocji nie brakowało. Remisem 7:7 zakończyło sie spotkanie Deluxu z Vikcią, ekipa Po Cichu pokonała Gastpol 4:5. Budomex pewnie pokonał WM-Glass.
Czytaj całość
 
Delux zwycięża Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN 2014/2015
26.01.2015.

     W minioną sobotę rozegrano decydujące spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Tytuł, mimo porażki w ostatnim meczu, obroniła ekipa Delux. To piąte mistrzostwo zdobyte przez piłkarzy w żółtych koszulkach. Przedstawiamy wyniki ostatniej kolejki oraz zapraszamy do galerii zdjęć!
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN dobiegają końca. Za tydzień poznamy mistrza
19.01.2015.


     Już w najbliższą sobotę 24 stycznia poznamy Halowego Mistrza Powiatu w piłce nożnej. Wszystko wskazuje na to, że tytuł obroni ekipa Delux, która w miniony weekend wygrała trzy spotkania. Organizatorzy z rozgrywek wykluczyli Serwis Ogumienia i MGP Bisztynek. Przedstawiamy wyniki dwóch mistrzowskich kolejek.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Znamy skład grupy mistrzowskiej
12.01.2015.

      Podczas minionego weekendu rozegrano 10. i 11. kolejkę Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Zakończyła się zatem pierwsza część piłkarskich zmagań, teraz 8 najlepszych drużyn zagra w grupie mistrzostwiej. W tabeli tej grupy prowadzi z 9 pkt. Gastpol.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: kolejne spotkania rozegrane. Za tydzień poznamy grupę mistrzowską
05.01.2015.

       W miniony weekend rozegrano kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Kibice na brak emocji narzekać nie mogą, za tydzień poznamy bowiem grupę mistrzowską, w której skład wejdą po 4 najlepsze drużyny z obu grup. Zespoły zagrają wtedy systemem "każdy z każdym".


Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Ostatnie mecze w tym roku rozegrane
22.12.2014.

        Podczas minionego weekendu rozegrano ostatnie w tym roku spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Emocji, jak co weekend zresztą, nie brakowało. Kolejne spotkania już po nowym roku. Przedstawiamy wyniki ostatnich kolejek.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: za nami 5 i 6 kolejka spotkań
16.12.2014.

      W miniony weekend rozegrano 5 i 6 kolejkę w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Emocji nie brakowało, pozycję lidera utrzymują w swoich grupach Delux oraz Gastpol. Dodatkowa informacja odnośnie rozegrywanego wcześniej spotkania pomiędzy drużynami Jastrzębi Kocioł a Bułgarzy. Mecz decyzją organizatora zostanie powtórzony. Utrzymana w mocy zostaje czerwona kartka dla piłkarza Jastrzębi Kocioł.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 105 z 185

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji