Liga Piłki Nożnej
Amatorska Liga Piłki Nożnej przed ostatnią kolejką
04.05.2016.

       W minionym tygodniu rozegrano kolejne spotkania w ramach VI Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej. Swoje mecze wygrały ekipy Gastpol oraz Delux. Mistrza rozgrywek poznamy 5 maja br.
Czytaj całość
 
Za nami 8 kolejek Amatroskiej Ligi Piłki Nożnej
24.04.2016.

     Za nami 8 kolejek spotkań w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W minionym tygodniu rozegrano dwa mecze, w których Budomex okazał się lepszy od Serwisu Ogumienia a Gastpol pokonał ekipę WM-Glass.
Czytaj całość
 
Za nami kolejne spotkania w ramach VI Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej
11.04.2016.

     W minionym tygodniu rozegrano I kolejkę spotkań w ramach drugiej rundy VI Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej. Swoje mecze wygrały ekipy GASTPOL oraz DELUX.
Czytaj całość
 
Rusza runda wiosenna Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej -6-cio osobowej
01.03.2016.

          7 kwietnia br. o godz. 18:00 na Orliku przy ul. Bema rozpocznie się II runda VI Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Przedstawiamy regulamin rozgrywek oraz terminarz poszczególnych spotkań.
Czytaj całość
 
Delux mistrzem Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
11.01.2016.

       W minioną sobotę w hali sportowej bartoszyckiego "Mechaniaka" rozegrano ostatnie spotkania Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Emocji nie zabrakło, ostatnia kolejka decydowała bowiem o końcowym rozstrzygnięciu w tabeli. Ostatecznie mistrzostwski tytuł obroniła ekipa Delux. Drugie miejsce zajęli piłkarze WM-Glass a trzecie Victoria Bartoszyce.
Czytaj całość
 
Delux bliski obrony tytułu. Nietypowy wynik w meczu na szczycie
04.01.2016.

      Delux jest bardzo bliski wygrania mistrzostw powiatu w futsalu. Do rozegrania została już ostatnia kolejka, z której relację na żywo przeprowadzi portal www.bartoszyce.wm.pl.
Ostatnia kolejka przyniosła bardzo nietypowy jak na futsal wynik. W meczu na szczycie, czyli w starciu Deluxu z Victorią padł bowiem remis... 0:0.


Czytaj całość
 
Za nami kolejne spotkania Halowcy Mistrzostw Powiatu OPEN.
14.12.2015.

              Nie ma już drużyn niepokonanych w mistrzostwach powiatu bartoszyckiego w futsalu. Jako ostatnie miano to straciły Delux i Granica Bezledy.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa powiatu w futsalu: lider stracił pierwsze punkty
07.12.2015.

      Nie ma już w futsalowych mistrzostwach powiatu drużyny z kompletem zwycięstw. Prowadzący w tabeli Delux stracił punkty z KS Wojciechy. Największą niespodzianką minionego weekendu był remis Deluxu z KS Wojciechy. Wynik został ustalony już do przerwy.
Czytaj całość
 
Za nami kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
01.12.2015.


       Za nami kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostwach Powiatu OPEN. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę mistrzostw.Czytaj całość
 
Delux po czterech kolejkach liderem Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
23.11.2015.

     Za nami 4. kolejki Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Pozycję lidera na rzecz Deluxu straciła ekipa MAR-VOL, która podczas minionego weekendu przegrała dwa spotkania (z Deluxem oraz 20 BBZ). Trzy zespoły: Delux, Serwis Ogumienia i Kilimadżudza mają na swoim koncie komplety zwycięstw. Kolejne mecze 28-29 listopada br. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu rozpoczęte. Za nami 1 i 2 kolejka spotkań
16.11.2015.

      W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. W turnieju udział bierze 16 zespołów. Za nami dwie kolejki spotkań. Liderem tabeli jest zespół Mar-Vol, który pokonał Łynę Sępopol i Victorię Bartoszyce.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 84 z 191

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji