Liga Piłki Nożnej
Za nami kolejne spotkania Halowcy Mistrzostw Powiatu OPEN.
14.12.2015.

Nie ma już drużyn niepokonanych w mistrzostwach powiatu bartoszyckiego w futsalu. Jako ostatnie miano to straciły Delux i Granica Bezledy.
Czytaj całość

Mistrzostwa powiatu w futsalu: lider stracił pierwsze punkty
07.12.2015.

Nie ma już w futsalowych mistrzostwach powiatu drużyny z kompletem zwycięstw. Prowadzący w tabeli Delux stracił punkty z KS Wojciechy. Największą niespodzianką minionego weekendu był remis Deluxu z KS Wojciechy. Wynik został ustalony już do przerwy.

Za nami kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
01.12.2015.

Za nami kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostwach Powiatu OPEN. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę mistrzostw.

Delux po czterech kolejkach liderem Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
23.11.2015.

Za nami 4. kolejki Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Pozycję lidera na rzecz Deluxu straciła ekipa MAR-VOL, która podczas minionego weekendu przegrała dwa spotkania (z Deluxem oraz 20 BBZ). Trzy zespoły: Delux, Serwis Ogumienia i Kilimadżudza mają na swoim koncie komplety zwycięstw. Kolejne mecze 28-29 listopada br. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu rozpoczęte. Za nami 1 i 2 kolejka spotkań
16.11.2015.

W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. W turnieju udział bierze 16 zespołów. Za nami dwie kolejki spotkań. Liderem tabeli jest zespół Mar-Vol, który pokonał Łynę Sępopol i Victorię Bartoszyce.

Znamy terminarz XVI Mistrzostw Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu 2015/2016
29.10.2015.

Znamy terminarz XVI Mistrzostw Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu 2015/2016. Łącznie w rozgrywkach udział weźmie 16 zespołów. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 14 listopada br.

Liga amatorów: Budomex liderem, nieudany pościg WM-Glass
09.10.2015.

W Bartoszycach zakończyła się pierwsza runda amatorskiej ligi piłkarskiej. Po pięciu kolejkach najwięcej punktów zebrały prowadzący w tabeli Budomex oraz broniący tytułu Delux. Budomex i Delux zakończyły pierwszą rundę z identycznym dorobkiem, ale to pierwsza z tych drużyn została mistrzem półmetka. W bezpośrednim spotkaniu lider ograł bowiem obrońców tytułu aż 9:2.

XVI Mistrzostwa Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu. Zapisy!
07.10.2015.

Ruszyły zapisy do XVI Mistrzostw Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu. Tegoroczny turniej odbędzie się pod hasłem "Tysiące minut, tysiące akcji, setki bramek, setki piłkarzy i jedna miłość - piłka nożna!". Zapisy do rozgrywek potrwają do 4 listopada br. Planowany termin rozpoczęcia turnieju to 14 listopada 2015 r. Przedstawiamy regulamin rozgrywek.

VI Amatorska Liga w Piłce Nożnej: porażka lidera
25.09.2015.

W minioną środę br. rozegrano 3. kolejkę spotkań w ramach VI Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej. Pod nieobecność najlepszego strzelca Budomexu -  Sylwka Monkiewicza (kontuzja) lider niespodziewanie uległ Serwisowi Ogumienia 6:8. Początek tego meczu nie zapowiadał porażki Budomexu (do 10 minuty prowadzili 3:1). Dobra gra zespołu Serwisu pozwoliła im na pierwszą wygraną i opuszczenia ostatniego miejsca w tabeli na rzecz zespołu WM – GLASS.

Terminarz IV Mistrzostw Powiatu Zakładów pracy, Firm i Instytucji
18.09.2015.
Dziś poznaliśmy terminarz rozgrywek dla piłkarskich zakładów pracy, firm i instytucji. Rozgrywki odbędą się 26 września 2015 r.

Za nami druga kolejka VI Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej
18.09.2015.

Za nami druga kolejka VI Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej. W pierwszym spotkaniu Delux wysoko pokonał Serwis Ogumienia (13:4), w drugim meczu Budomex okazał się lepszy od WM-Glassu (3:7).

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 84 z 185