Liga Piłki Nożnej
Straż Pożarna mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
23.05.2012.

W dniu wczorajszym rozegrano ostatnie spotkania w ramach I Amatorskiej Ligi Bartoszyce w 6-cio osobowej piłce nożnej. Mistrzostwo zdobyła drużyna Straży Pożarnej, na drugim miejscu uplasował się BATEK a podium zamknęła drużyna GASTPOLu. Zobacz zdjęcia z zakończenia rozgrywek.
Czytaj całość

Drużyna Straży Pożarnej po 10-ciu kolejkach prowadzi w amatorskiej lidze piłki nożnej
09.05.2012.

Trwają rozgrywki I Amatorskiej Ligi Bartoszyc w piłce nożnej 6-cio osobowej organizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Po 10-ciu kolejkach spotkań na czele tabeli prowadzi drużyna Straży Pożarnej. Lidera wciąż goni drużyna BATEK'u.

Amatorska Liga Bartoszyc rozegrała I kolejkę rundy rewanżowej
26.04.2012.

Rozpoczęły się rozgrywki rundy rewanżowej I Amatorskiej Ligi Bartoszyc w piłce nożnej 6-cio osobowej. Na pierwszym miejscu w tabeli prowadzi drużyna Straży Pożarnej, która w pierwszym wiosennym spotkaniu pokonała drużynę Po Cichu. Organizatorem rozgrywek jest Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ruszają kolejne rundy rozgrywek BOSiR-u na bartoszyckich Orlikach
02.04.2012.

Pod koniec kwietnia na bartoszyckie orliki wrócą rozgrywki I i II ligi amatorskiej piłki nożnej 7-mio osobowej, których organizatorem jest Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

BATEK wygrał rozgrywki Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio osobowej piłce nożnej
27.03.2012.

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki w ramach Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio osobowej piłce nożnej. Turniej wygrała drużyna BATEK, która w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania remisując tylko z Serwisem Ogumienia.

I Amatorskie Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej po czterech kolejkach
19.03.2012.

W miniony weekend odbyły się kolejne spotkania w ramach rozgrywek Amatorskich Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej. Na kolejkę przed końcem rozgrywek na czele tabeli prowadzi drużyna BATEK-u.

I Amatorskie Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej po trzech kolejkach
13.03.2012.

W minioną sobotę rozegrano trzecią kolejkę I Amatorskich Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej. Po trzech seriach spotkań na czele tabeli z taką samą ilością punktów lecz z innym stosunkiem bramek prowadzą drużyny Batek oraz Budomex.

Zespół BUDOMEX prowadzi w rozgrywkach I Amatorskich Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej
06.03.2012.

W minioną sobotę rozegrano drugą kolejkę I Amatorskich Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej organizowanych przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Po dwóch seriach spotkań na czele tabeli prowadzi drużyna BUDOMEX, która w ostatnim spotkaniu zremisowała z Serwisem Ogumienia 4:4.

Wyniki pierwszej koIejki Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej
27.02.2012.

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki I Amatorskich Mistrzostw Powiatu Bartoszyce w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej. O miano halowego mistrza powiatu walczy sześć drużyn, oto wyniki pierwszej kolejki spotkań.

TERMINARZ rozgrywek I Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej
08.02.2012.

Przedstawiamy terminarz rozgrywek I Amatorskich Mistrzostw Powiatu Bartoszyce w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej. Rozgrywki ruszają 25 lutego 2012 r.

XII Mistrzostwa Powiatu Bartoszyce w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej dla Victorii Bartoszyce
23.01.2012.

Kilkadziesiąt rozegranych spotkań, kilkaset strzelonych bramek i tylko jeden zwycięzca. Halowym Mistrzem Powiatu OPEN została drużyna Victorii Bartoszyce, która o trofeum musiała walczyć do ostatniej kolejki. Drugie miejsce zajęła Straż Pożarna, trzecie drużyna BATEK.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 169 - 185 z 185