Liga Piłki Nożnej
Amatorska Liga Piłki Nożnej po 5-ciu kolejkach. GASTPOL na czele tabeli
15.10.2012.


     W miniony czwartek na bartoszyckim "orliku" przy ul. Bema odbyła się 5. kolejka spotkań w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej organizowanej przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wygrywali faworyci, 16 bramek w spotkaniu drużynie BUDOMEX strzelili piłkarze BATEK'u. Po 5-ciu kolejkach na czele tabeli wciąż drużyna GASTPOL.
Czytaj całość
 
Amatorska liga piłkarska po 4. kolejce. Gastpol na czele tabeli
08.10.2012.

          Za nami 4. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej organizowanej przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Swoje mecze wygrywali GASTPOL, BATEK i Straż Pożarna. W dzisiejsze popołudnie Delux zagra z Serwisem Ogumienia. Po czterech ligowych kolejkach najwyższe miejsce w tabeli zajmuje GASTPOL z 6-cio punktową przewagą nad strażakami.
Czytaj całość
 
Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej 6 - osobowej po 1. kolejce
14.09.2012.

          Rozpoczęły się rozgrywki w ramach Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej, których organizatorem jest Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przedstawiamy wyniki pierwszej kolejki spotkań.
Czytaj całość
 
Terminarz rozgrywek Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej
07.09.2012.

     13 września ruszają rozgrywki Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6 - osobowej. Przedstawiamy terminarz rundy jesiennej.
Czytaj całość
 
Turniej Piłki Nożnej dla Zakładów Pracy, Firm i Instytucji o Puchar Dyrektora BOSiR
29.08.2012.

      W związku z licznymi zapytaniami odnośnie organizacji Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej dla zakładów pracy zlokalizowanych na terenie Miasta Bartoszyce i jego okolic, chcielibyśmy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w rozgrywkach, które będą miały miejsce dnia 16.09.2012 r. na boisku Orlik 2012 przy ul. Bema w Bartoszycach.
Czytaj całość
 
Rusza Bartoszycka Amatorska Liga w Piłce Nożnej 6-cio osobowej
21.08.2012.

      Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników piłki nożnej do wzięcia udziały w rozgrywakch Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Zapisy potrwają do 7 września 2012 r.
Czytaj całość
 
Straż Pożarna mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
23.05.2012.

       W dniu wczorajszym rozegrano ostatnie spotkania w ramach I Amatorskiej Ligi Bartoszyce w 6-cio osobowej piłce nożnej. Mistrzostwo zdobyła drużyna Straży Pożarnej, na drugim miejscu uplasował się BATEK a podium zamknęła drużyna GASTPOLu. Zobacz zdjęcia z zakończenia rozgrywek.
Czytaj całość
 
Drużyna Straży Pożarnej po 10-ciu kolejkach prowadzi w amatorskiej lidze piłki nożnej
09.05.2012.

        Trwają rozgrywki I Amatorskiej Ligi Bartoszyc w piłce nożnej 6-cio osobowej organizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Po 10-ciu kolejkach spotkań na czele tabeli prowadzi drużyna Straży Pożarnej. Lidera wciąż goni drużyna BATEK'u.
Czytaj całość
 
Amatorska Liga Bartoszyc rozegrała I kolejkę rundy rewanżowej
26.04.2012.

         Rozpoczęły się rozgrywki rundy rewanżowej I Amatorskiej Ligi Bartoszyc w piłce nożnej 6-cio osobowej. Na pierwszym miejscu w tabeli prowadzi drużyna Straży Pożarnej, która w pierwszym wiosennym spotkaniu pokonała drużynę Po Cichu. Organizatorem rozgrywek jest Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Czytaj całość
 
Ruszają kolejne rundy rozgrywek BOSiR-u na bartoszyckich Orlikach
02.04.2012.

      Pod koniec kwietnia na bartoszyckie orliki wrócą rozgrywki I i II ligi amatorskiej piłki nożnej 7-mio osobowej, których organizatorem jest Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Czytaj całość
 
BATEK wygrał rozgrywki Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio osobowej piłce nożnej
27.03.2012.

        W miniony weekend zakończyły się rozgrywki w ramach Amatorskich Mistrzostw Powiatu w Halowej 5-cio osobowej piłce nożnej. Turniej wygrała drużyna BATEK, która w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania remisując tylko z Serwisem Ogumienia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 169 - 189 z 191

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji