Liga Piłki Nożnej
Rusza druga runda Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej
08.03.2013.

        11 kwietnia o godz. 17.00 ruszy runda wiosenna w ramach rozgrywek Bartoszyckiej Amatorskiej Ligi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Rozgrywki odbywają się na Orliku przy ul. Bema 35.

Czytaj całość
 
Strażacy "zgasili" Delux pozbawiając ich tytułu. WM Glass mistrzem Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN
21.01.2013.


     W minioną sobotę w hali "mechaniaka" rozegrano ostatnią kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN, która zadecydowała o końcowym układzie tabeli. W najciekawszym spotkaniu ekipa Straży Pożarnej pokonała ówczesnego lidera-Delux pozbawiając ich tym samym pierwszego miejsca. Mistrzem Halowych Mistrzostw Powiatu została ekipa WM Glass.
Czytaj całość
 
Zmiana lidera Halowych Mistrzostw Powiatu! Zadecyduje ostatnia kolejka
16.01.2013.


     Za nami 17. i 18. kolejka w ramach spotkań Halowych Mistrzostw Powiatu Open. Na kolejkę przed końcem rozgrywek (dzięki porażce WM Glass z Urzędem Miasta) na fotel lidera wskoczyła drużyna Delux. Nie zabraknie emocji w ostatniej kolejce rozrywek, która rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę. Przedstawiamy wyniki ostatnich spotkań.
Czytaj całość
 
Zmiany w czołówce tabeli Halowych Mistrzostw Powiatu na trzy weekendy przed końcem rozgrywek
08.01.2013.


     Kolejny piłkarski weekend za nami. W minioną sobotę oraz niedzielę rozegrano 15. i 16. kolejkę w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Open. I tym razem nie zabrakło niespodzianek. Drugie miejsce w tabeli stracił zespół BATEK, który jednego dnia potrafił strzelić 12 bramek a drugiego przegrać spotkanie 0:2 ze Strażą Pożarną. Na miejsce BATEKu wskoczył Delux, fotel lidera wciąż zajmuje WM Glass.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu po kolejnej serii spotkań. Nie zabrakło niespodzianek
31.12.2012.


     Za nami kolejna seria spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Open. Czołówka tabeli nadal bez zmian, liderem wciąż pozostają piłkarze WM Glass. Na wyróżnienie po tym weekendzie zasługuje drużyna Master Spark Wiatrowiec, która odbiła się z dna tabeli wygrywając dwa spotkania spychając przy tym ekipę Orła Spytajny na ostatnie miejsce w rozgrywkach.
Czytaj całość
 
Lider Halowych Mistrzostw Powiatu nie zwalnia tempa. Ścisk w tabeli rozgrywek
24.12.2012.


        W miniony weekend rozegrano 11. oraz 12. kolejkę Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Fotel lidera zachował W-M Glass, który pokonał w ostatnich spotkaniach FM Bravo oraz Straż Pożarną. Po piętach liderowi depczą piłkarze Deluxu oraz BATEKu. Ci drudzy w w dwóch ostatnich meczach zdobyli aż 26 bramek.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN po 10. kolejkach. Lider wygrywa i wciąż prowadzi w rozgrywkach
17.12.2012.


         W miniony weekend w hali bartoszyckiego "mechaniaka" rozegrano 9. i 10. kolejkę spotkań w ramach  Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Swoje spotkania wygrywa lider rozgrywek. Ekipa WM Glass pokonała pierwszą drużynę juniorów Victorii Bartoszyce oraz ekipę Master Spark Wiatrowiec. Emocji nie zabrakło w meczu GASTPOL'u z Victorią Bartoszyce, w którym drużyny podzieliły się punktami.
Czytaj całość
 
Ekipa WM-Glass nowym liderem Halowych Mistrzostw Powiatu
10.12.2012.


       W miniony weekend rozegrano 7. i 8. kolejkę spotkań w ramach rozgrywek Halowych Mistrzostw Powiatu. Fotel lidera na rzecz ekipy WM Glass stracili piłkarze BATEK'u, którzy po zaciętym spotkaniu zremisowali z Deluxem. Piłkarze WM Glass w pierwszym meczu pokonali wysoko Budomex, w drugim spotkaniu jedną bramką więcej wygrali z Victorią Bartoszyce. Przedstawiamy wyniki rywalizacji.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu po 5. i 6. kolejce spotkań. BATEK liderem
03.12.2012.


       W pierwszy grudniowy weekend na hali bartoszyckiego "mechaniaka" rozegrano 5. i 6. kolejkę Halowych Mistrzostw Powiatu. Po sześciu kolejkach na czele tabeli stosunkiem bramek prowadzi BATEK mający za sobą 4 drużyny z tą samą liczbą punktów. Przedstawiamy wyniki oraz aktualne tabele rozgrywek.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu ruszyły na dobre. Grad bramek w 3. i 4. kolejce spotkań
27.11.2012.


        W mioniony weekend na hali bartoszyckiego "mechaniaka" rozegrano 3. i 4. kolejkę spotkań w ramach XIII Otwartych Mistrzostw Powiatu Bartoszyckiego w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej. W dwudziestu spotkaniach padły 232 bramki. Na czele tabeli prowadzi W-M Glass z taką samą ilością punktów co Tartak Granica Bezledy lecz z lepszym stosunkiem bramek. Rozstrzelał się Krupiński Kamil, który z 22. bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców.
Czytaj całość
 
Za nami pierwsze kolejki Halowych Mistrzostw Powiatu w Futsalu
19.11.2012.

      W miniony weekend 17-18 listopada 2012 r. w hali sportowej "Mechaniaka" w Bartoszycach rozegrano dwie pierwsze kolejki XIII Otwartych Mistrzostw Powiatu Bartoszyckiego w Halowej 5-cio Osobowej Piłce Nożnej. Po dwóch meczach na czele tabeli prowadzi drużyna W-M Glass, która w weekend zdobyła 22 bramki tracąc przy tym zaledwie dwie. Przedstawiamy wyniki spotkań oraz aktualne tabele rozgrywek.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 148 - 168 z 185

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji