Liga Piłki Nożnej
Delux ponownie halowym Mistrzem Powiatu OPEN
28.01.2014.


     Drużyna Delux po dwóch latach przerwy ponownie została Halowym Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio Osobowej OPEN. Ostatnią, decydującą kolejkę spotkań rozegrano w minioną sobotę. Drugie miejsce na podium zajęli piłkarze ekipy Bułgarzy. Turniej na trzecim miejscu zakończyli piłkarze Batek'u. 
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek. Lider wciąż ten sam
20.01.2014.


      Ostatnia kolejka rozgrywek wyłoni zwycięską drużynę Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. W miniony weekend rozegrano 16 i 17 kolejkę turnieju. Na kolejkę przed końcem liderem pozostaje Delux, aby wygrać turniej w ostatnim meczu piłkarze w żółtych koszulkach pokonać muszą Serwis Ogumienia. Szansę na mistrza rozgrywek mają jeszcze ekipy "BATEK" oraz "Bułgarzy".
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Trzy kolejki do końca, Delux wciąż liderem rozgrywek
14.01.2014.


        Podczas minionego weekendu na hali sportowej bartoszyckiego "mechaniaka" odbyły się kolejne spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Wielkich niespodzianek w czołówce tabeli nie było, ekipa Delux wciąż pozostaje liderem tabeli. Do końca rozgrywek pozostały tylko trzy kolejki.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Delux wygrywa i odskakuje od rywali
08.01.2014.


     Podczas minionego weekenu rozegrano kolejke spotkania w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Liderem rozgrywek wciąż pozostaje ekipa Delux, która wygrała swoje dwa ostatnie spotkania odskakując tym samym ekipie Bułgarów i BATEK'u na 3 pkt. Przedstawiamy wyniki ostatnich spotkań oraz aktualną tabelę rozgrywek.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN: Ścisk w czołówce tabeli. DELUX nowym liderem
30.12.2013.


         W miniony weekend rozegrano kolejne spotkania w ramach 10. i 11. kolejki rozgrywek Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Fotel lidera zajęła ekipa Delux, która wyprzedza Bułgarów tylko stosunkiem bramek. Od czołówki nie odstają również piłkarze BATEKu, którzy tracą do lidera zaledwie 3 pkt. Ozdobą weekendu był mecz pomiędzy 20 BBZ a Serwisem Ogumienia, w którym łącznie padło..19 bramek. Mecz zakończył się zwycięstwem 10:9 dla wojskowych.
Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu Open: Granica Bezledy liderem
17.12.2013.


      W miniony weekend rozegrano 6. i 7. kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN. Kilka dni wcześniej rozegrano również mecze za 18. kolejki. Nowym liderem rozgrywek została Granica Bezledy, która w ostatnich meczach pokonała WM-Glass oraz Serwis Ogumienia. Granicę goni ekipa Bułgarzy, która rozegrała jedno spotkanie mniej.
Czytaj całość
 
Za nami kolejne mecze Halowych Mistrzostw Powiatu. Zieloni wciąż liderem rozgrywek. Zdjęcia drużyn!
10.12.2013.


     W miniony weekend rozegrano 4. i 5. kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Open. W tabeli wciąż liderem pozostaje ekipa Zielonych, która wygrała swoje spotkania. Punkty straciły za to ekipy Delux, Granicy Bezledy oraz Vikci. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz zdjęcia wszystkich ekip biorących udział w rozgrywkach.

Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu po 3. kolejce. Mamy nowego lidera
03.12.2013.


      W miniony weekend rozegrano jedną kolejkę w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Nowym liderem tabeli została ekipa Zielonych, która rozbiła piłkarzy z Bisztynka. Zieloni prowadzą jedynie stosunkiem bramek, z taką samą ilością punktów po piętach depczą im ekipy Delux, Granicy Bezledy oraz Vikci.
Czytaj całość
 
Ruszyły Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN. Za nami pierwsze mecze
26.11.2013.


     Podczas minionego weekendu zainaugurowano kolejną edycję Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN organizowanych przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do rozgrywek stanęło 19 piłkarskich drużyn. Po dwóch kolejkach spotkań na pierwszej pozycji w tabeli plasuje się ekipa KS Łabędnik, która w dwóch meczach strzeliła aż 16 bramek. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.
Czytaj całość
 
Zmiana terminarza Halowych Mistrzostw Powiatu w Futsalu. Dołączyła nowa drużyna
20.11.2013.

     W związku z dołączeniem kolejnej drużyny do rozgrywek Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN zmianie uległ terminarz spotkań. Przypominamy, pierwsza kolejka rozgrywek rusza w najbliższą sobotę 23 listopada w hali sportowej "mechaniaka"przy ZSP 1 im. Kresowiaków.Przedstawiamy zaktualizowany terminarz spotkań.
Czytaj całość
 
Wkrótce startują XIV Mistrzostwa Powiatu Bartoszyce w Futsalu. Zgłosiło się 18. drużyn
15.11.2013.


     Aż 18 zespołów zgłosiło się do XIV Mistrzostwa Powiatu Bartoszyce w Futsalu. Pierwsza kolejka halowych mistrzostw powiatu rozegrana zostanie 23 listopada w hali sportowej "mechaniaka"przy ZSP 1 im. Kresowiaków. Przedstawiamy pełny terminarz rozgrywek.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 147 z 191

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji