Liga Piłki Nożnej
Za nami kolejne mecze Halowych Mistrzostw Powiatu. Zieloni wciąż liderem rozgrywek. Zdjęcia drużyn!
10.12.2013.


     W miniony weekend rozegrano 4. i 5. kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Open. W tabeli wciąż liderem pozostaje ekipa Zielonych, która wygrała swoje spotkania. Punkty straciły za to ekipy Delux, Granicy Bezledy oraz Vikci. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz zdjęcia wszystkich ekip biorących udział w rozgrywkach.

Czytaj całość
 
Halowe Mistrzostwa Powiatu po 3. kolejce. Mamy nowego lidera
03.12.2013.


      W miniony weekend rozegrano jedną kolejkę w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej 6-cio osobowej. Nowym liderem tabeli została ekipa Zielonych, która rozbiła piłkarzy z Bisztynka. Zieloni prowadzą jedynie stosunkiem bramek, z taką samą ilością punktów po piętach depczą im ekipy Delux, Granicy Bezledy oraz Vikci.
Czytaj całość
 
Ruszyły Halowe Mistrzostwa Powiatu OPEN. Za nami pierwsze mecze
26.11.2013.


     Podczas minionego weekendu zainaugurowano kolejną edycję Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN organizowanych przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do rozgrywek stanęło 19 piłkarskich drużyn. Po dwóch kolejkach spotkań na pierwszej pozycji w tabeli plasuje się ekipa KS Łabędnik, która w dwóch meczach strzeliła aż 16 bramek. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.
Czytaj całość
 
Zmiana terminarza Halowych Mistrzostw Powiatu w Futsalu. Dołączyła nowa drużyna
20.11.2013.

     W związku z dołączeniem kolejnej drużyny do rozgrywek Halowych Mistrzostw Powiatu OPEN zmianie uległ terminarz spotkań. Przypominamy, pierwsza kolejka rozgrywek rusza w najbliższą sobotę 23 listopada w hali sportowej "mechaniaka"przy ZSP 1 im. Kresowiaków.Przedstawiamy zaktualizowany terminarz spotkań.
Czytaj całość
 
Wkrótce startują XIV Mistrzostwa Powiatu Bartoszyce w Futsalu. Zgłosiło się 18. drużyn
15.11.2013.


     Aż 18 zespołów zgłosiło się do XIV Mistrzostwa Powiatu Bartoszyce w Futsalu. Pierwsza kolejka halowych mistrzostw powiatu rozegrana zostanie 23 listopada w hali sportowej "mechaniaka"przy ZSP 1 im. Kresowiaków. Przedstawiamy pełny terminarz rozgrywek.
Czytaj całość
 
Pierwsza runda piłkarskiej "amatorki" zakończona. Ścisk w tabeli rozgrywek
25.10.2013.


     Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zakończył I rundę rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. W ostatniej kolejce zweryfikowano dwa walkowery, jeden mecz został przełożony na inny termin. W tabeli z tą samą ilością punktów prowadzą ekipy Gastpol oraz Budomex. Do ich grona dołączyć może drużyna PoCichu, która ma rozegrany jeden mecz mniej. Runda rewanżowa zapowiada się więc ciekawie.
Czytaj całość
 
Rozegrano 6. kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej
21.10.2013.

      W minionym tygodniu rozegrano 6. kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.
Czytaj całość
 
Budomex po 5. kolejce prowadzi w tabeli Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
14.10.2013.


     Rozegrano 5. kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 6-cio osobowej rozgrywanej na boisku Orlik 2012 przy bartoszyckiej "budowlance".  Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej fotel lidera zajmuje zespół Budomex. Drugi w tabeli Gastpol rozegrał jednak jedno spotkanie mniej.
Czytaj całość
 
Zbierz drużynę i weź udział w XIV Mistrzostwach Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu
10.10.2013.


      Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z MBKS Victoria Bartoszyce zapraszają do wzięcia udziału w XIV Mistrzostwach Powiatu Bartoszyckiego w Futsalu. Impreza corocznie cieszy się sporym zainteresowaniem.  Trwają obecnie zapisy do rozgrywek. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na 16 listopada 2013.
Czytaj całość
 
Kolejne zmagania ligi amatorkiej. Oto wyniki 3 kolejki.
27.09.2013.
Kolejne zmagania ligi amatorkiej. Oto wyniki 3 kolejki.
Czytaj całość
 
2 kolejka "Amatorki" prawie za nami. Przedstawiamy wyniki.
23.09.2013.
2 kolejka "Amatorki" prawie za nami. Przedstawiamy wyniki.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 147 z 185

Design bartoszyce24 - Projektowanie stron www, Poligrafia, Fotografia
Copyright 2009 Bartoszycki O�rodek Sportu i Rekreacji